تصویر دردناک و دیده نشده ای که رسول خادم از مونا مهرجویی منتشر کرد

رسول خادم قهرمان سابق کشتی ایران و جهان تصویر دردناکی را از مونا مهرجویی دختر کارگردان فقید سینمای ایران منتشر کرده است.

به گزارش پارسینه پلاس،  با گذشت هشت روز از قتل فجیع داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر واکنش‌ها به این اتفاق تلخ در فضای مجازی ادامه دارد.

البته در روزهای اخیر فراجا با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که قاتلین این زوج مشهور دستگیر شده و به قتل اعتراف کرده اند‌.

در همین رابطه حالا رسول خادم قهرمان اسبق کشتی ایران و جهان استوری متفاوت و معناداری را درباره دختر مرحوم مهرجویی در صفحه شخصی اش منتشر کرده است.

اسطوره کشتی ایران با انتشار تصویر غم انگیزی از روز تشییع پیکر مهرجویی و حضور دخترش مونا برای سخنرانی در این مراسم همچنان یاد این کارگردان فقید سینمای ایران را گرامی نگه داشته است.

گفتنی است که مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر، شب ۲۲ مهر ۱۴۰۲ در خانهٔ ویلایی خود در مشکین‌دشت به دست باغبان سابقشان و همدستانش کشته شدند.

دخترشان جسد آن‌ها را کشف کرد و ماجرا را به پلیس گزارش داد.

عکس/ تصویر دردناکی که رسول خادم اولین بار از مونا مهرجویی منتشر کرد

ماجرای آخرین پیام همسر مهرجویی به دخترش که ارسال نشد!

داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر ۲۲ مهرماه در ویلای شخصی خود در زیبادشت کرج به قتل رسیدند.

در کمتر از ۵ روز با دستور ویژه رئیس قوه قضاییه قاتلان داریوش مهرجویی و همسرش با فعالیت شبانه‌روزی کارگاهان ناجا، قضات و بازپرسین قوه قضاییه شناسایی و بازداشت شدند.

با تلاش و حضور شبانه‌روزی مسئولان قضایی و ماموران پلیس آگاهی استان البرز حدود ۲۰ مظنون در ارتباط با این پرونده شناسایی و از آن‌ها توسط بازپرس پرونده و کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی استان البرز تحقیق شد.

در روند تحقیقات پرونده، در پی بررسی تلفن همراه خانم محمدی، کارآگاهان با یک پیام ارسال نشده از سوی همسر مرحوم مهرجویی به دخترش مونا مواجه می‌شوند.

نکته‌ای که در گوشی تلفن همراه همسر داریوش مهرجویی وجود داشت و به کشف حقیقت کمک کرد، پیام ارسال نشده وحیده محمدی فر به دخترش مونا مهرجویی است.

وحیده محمدی‌فر زمانی که قاتلان وارد منزل آن‌ها می‌شوند پیامی با مضمون (کریم اومد تو خونمون تتتتت) را برای دخترش تایپ می‌کند، اما فرصتی برای ارسال آن پیدا نمی‌کند.

این پیام در حافظه گوشی وی باقی می‌ماند که پس از کشف تلفن همراه از یکی از متهمان و بازگشایی قفل آن توسط پلیس به دست آمده است.

هم‌زمان آثار به‌جا مانده در صحنه قتل مرحوم داریوش مهرجویی جهت بررسی به آزمایشگاه تشخیص هویت پلیس آگاهی فراجا ارسال شد. همچنین در بازجویی‌های فنی و تخصصی انجام شده، چند نفر از مظنونان که بازداشت شده بودند، اقرارهایی در خصوص قتل و نحوه آن داشتند.

همچنین علاوه بر اقرار متهمان، با تائید و اعلام آزمایشگاه تشخیص هویت پلیس آگاهی فراجا برخی از آثار به‌جا مانده از صحنه قتل از قبیل نمونه خون و بزاق نیز که قبلا جهت بررسی به آزمایشگاه ارسال شده بود، با نمونه خون و بزاق تعدادی از متهمان مطابقت داده شد.

از یکی از متهمان نیز چاقو‌های استفاده شده در قتل، دو عدد گوشی همراه و طلا‌های متعلق به همسرش داریوش مهرجویی کشف شده است.
یکی دیگر از سرنخ‌های قابل تاملی که در تحقیقات پلیسی و قضایی به دست آمد، مربط به تلفن همراه وحیده محمدی‎‌فر است.

منبع: شرق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا