تصویر چادری از همسر درگذشته بیژن مرتضوی

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی، خبرنگار پارلمانی بود.

به گزارش پارسینه پلاس، ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی که به دلیل تومور مغزی در ترکیه درگذشت. پیش از این خبرنگار خبرگزاری برنا و روزنامه ایران‌نیوز بود.

خانم سعیدی در مجلس هفتم خبرنگار پارلمانی بود. و گاهی نیز از سوی رسانه خود به همراه دیگر خبرنگاران به حیاط دولت می‌رفت تا سخنان وزرای دولت احمدی نژاد را پوشش دهد.

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در ایران چادری بوده است.

خانم سعیدی در ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد.

پدر و مادر او کارمند صداوسیما و کارگردان برنامه‌های تلویزیون بودند که هر دو در سن پایین دچار سکته شدند و درگذشتند.

او در دهه هشتاد خبرنگار سیاسی بود و در رسانه‌هایی مانند ایران نیوز و خبرگزاری برنا کار می‌کرد.

بعد از درگذشت پدرش کارگردانی را تجربه کرد. بعد از همین طریق عازم امریکا شد.

آنجا مدلینگ را تجربه کرد و سپس با بیژن مرتضوی آشنا شد و با وی ازدواج کرد و مدیر برنامه‌های آقای مرتضوی شد.

تصاویری از خانم سعیدی در مجلس و حیاط دولت را می‌بینید.

1 دیدگاه

 1. یه بزرگی می گفت اتفاقا محدود شدن به یه نفرو دل کندن از بقیه هم خیلی راحته هم دلچسب هم برای خود فرد خوبه هم برای جامعه و اطرافیان
  فقط مسئله اینجاس اون آدمو پیدا کنی انقد بهت انگیزه بده ! که تمام خودتو صرفش کنی و بیخیال همه شی! !!! بی خیال بقیه بشی !!!

  معلوم نیست ملاک و معیارهای ازدواج های امروزی و روابط امروزی چی هستند !!! هرچیز دیگری غیر از خود ازدواج ! هرچیز دیگری غیر از خود رابطه !!! هرچیز دیگری غیر از عشق و علاقه !!!! هرچیز دیگری غیر از زناشویی !!
  بیشتر از هرکسی توی هشتاد میلیون ایرانی گلزار همیشه سعی کرده توی زندگی و شغلش به روز باشه مدرن باشه ولی اصلا انتظار نمی رفت طرز فکرش در مورد روابط و ازدواج اینقدر روستایی عقب افتاده دمده پیش پا افتاده و عتیقه و زمان قاجاری باشه !!!!!!!!!
  چندتا زن آن هم چنان زنانی !! ارزش این رو نداشته اند ندارند که گلزار اینقدر به خاطر اونها خودش و جایگاهش رو زیر سوال ببره و اینقدر بخاطر اونها مورد انتقاد و سرزنش قرار بگیره !!!!
  گلزار پرمدعایی که همیشه اینقدررر کلاس میاد پرستیژ میاد استایل میاد تیپ میاد شخصیت میاد آگاهی و سواد میاد ریخته و قیافه میاد فرهنگ و هنر میاد هیکل و تیپ ورزشکاری میاد فشن و مد میاد بعداز این همه سال کلاس و پرستیژ گذاشتن برای عروسی نکردن !!!! بعداز این همه سااال این دهاتی بی سواد بی کلاس بی ریخت و بی شخصیت و بی اخلاق بی استایل بی هیکل بی پرستیژ بی هنر بی مهارت بی شهرت بی امتیاز بی فرهنگ بی عفت و حیا رو که با ده تا زن ارزان دیگه مشکلی نداشته و هیچ عشق و علاقه ای هم بهش نداشته و حتی مدتها عملا از زندگیش حذفش کرده بود و حتی همیشه انکار و مخفی اش می کرد و حتی بهش خیانت کرده بود رو از کدوم دهات زنجان پیدا کرده آورده ؟؟؟ !!!
  این زنی که سالها همسر گلزار بوده و باعث شده گلزار مدام چشمش دنبال زنان و دختران دیگر باشه و مدام براشون اشک بریزه و گریه کنه ارزشش رو نداشته ! ارزشش رو نداره!
  مگر گلزار مجبور بوده و مجبور هست سالها تحملش کنه یا مجبور بوده و مجبورش کردن باهاش ازدواج کنه یا باهاش زندگی کنه ؟؟!!!
  یا گلزار فقط سیاهی لشکر می خواسته ؟؟!!!
  حتی معمولی معمولی ترین بازیگران دست چندم هزاربار سلیقه شون از گلزار بهتر بوده !!
  گلزار پرمدعا این دهاتی بی سواد بی کلاس رو از کدوم دهات زنجان پیدا کرده آورده ؟؟؟ باباش پول می‌داده ؟؟ خوب از اول با پدر دختره ازدواج می کرد و خیال خودش و خیال همه رو راحت می کرد !!
  انگار نوه ی گلزار هم هست !
  گلزار پرمدعا ین همه سال خودش رو سنگ روی یخ کرد خودش رو پیش یک ملت فریبکار و دروغگو کرد بخاطر این خانم ؟؟
  این همه سال خودش رو پیش تمام مردم دروغگو و فریبکار کرد به خاطر این خانم ؟؟!!!! متاسفم برای گلزار پرمدعا !
  این همه سال تمام ملت رو سرکار گذاشت بخاطر این مارمولک ؟؟!!! متاسفم برای گلزار پرمدعا !
  این همه سال مخفی کاری و پنهان کاری و زندگی مشترک مخفی کرد به خاطر این خانم ؟؟
  این همه وقت این همه آدم رو فریب داد بخاطر این مارمولک !!

  یعنی واقعا گلزار بخاطر این قدردانی و شکر خدا کرده بود ؟؟!!!
  گلزار خیلی ادعای مدرن بودن داره ادعای برتری داره و خیلی هم به پولش می نازه !!!! ولی فرهنگش طرز فکرش اخلاق و رفتارش منش و شخصیتش نوع مواجه اش با دیگران بخصوص نوع مواجه اش با زنان و دختران و روش های پول درآوردنش حتی از عربهای بی سواد خیمه نشین که در صحرای عربستان سوار بر شتر این طرف و آن طرف می روند عقب افتاده تر است !! کاملا غیر حرفه ای غیرانسانی غیر اخلاقی !!

  اون بقیه ی پارتنرها و زنان دیگر گلزار پرمدعا چطوری بوده اند چطوری هستند که گل سرسبدشون این خانم بوده و هست !!
  دم دستی ترین و ارزان ترین و فاسد ترین و خردترین زنان و دختران ؟؟!!!
  فقط سیاهی لشکر می خواست گلزار پرمدعا ؟؟!!!
  گلزار پرمدعا حداقل یه ذره برای جایگاهی که به عنوان تک سوپراستار ایران سالها یدک می کشید ارزش قایل می شد !

  حالا واقعا این خانم ارزشش رو داشته ؟!! پول باباش اینقدر مهمه ؟؟؟
  وقتی تمام سالهایی که این خانم زن گلزار بوده مدام چشم و دلش دنبال زنان و دختران دیگه بوده مدام با دیگران بوده تمام مدت و بی وقفه عاشق دیگری بوده و داستان عاشقانه هایش گوش زمین و زمان و فلک را کر کرده وقتی مدام وقتش رو با رفقای مردش می گذرانده و حتی با سگ و گربه زندگی می کرده و اونا رو به همسرش ترجیح می‌داده وقتی جلوی چشم همدیگه به هم خیانت کرده اند !!! وقتی ده بار می خواسته اند طلاق بگیرند آخه اینا چه ازدواجی و عروسی باهم می توانسته اند داشته باشند !!؟؟
  پول باباش اینقدر مهم بود ؟؟
  خیلی شیک تر از بقیه ی معشوقه ها و زنان دیگر بود !!! از این نظر که هیچ وقت مشکلی با اینکه گلزار با زنان دیگه باشه یا عاشق همه باشه یا همزمان چند همسر داشته باشه نداشته ! تازه خانواده اش تمام هزینه ها رو هم میدادن و تمام مسوولیت هارو قبول می کردن تا گلزار با خیال راحت تری به فسادش ادامه بده ! هیچ وقت مشکلی با خیانت های گلزار نداشته ! از همه بهتر بودن برای گلزار و شیک تر !!! گزینه ی مناسب تری بود !!! با این راحت تر از بقیه می تونسته همیشه به خیانت هاش و فسادش برسه !! کاملا نسبت به بقیه برای گلزار ارجحیت داشته !! چون هیچ وقت مشکلی با کارهای گلزار نداشته تازه خانواده اش پول هم می دادند !!!!
  از همه ارزون تر بوده ؟؟ از بقیه ارزون تر بوده ؟؟
  اصلا هیشکی نمی تونسته مثل این خانم و خانواده اش که سالها هم زن گلزار بوده گلزار فاسد و هرجایی و زن باره رو تحمل کنه و راه رو برای فساد و زن بارگی گلزار هموارتر کنه !!
  هیچ وقت مشکلی با ده تا زن دیگه نداشته !!! از همه گزینه های دیگه مناسب تر بود برای گلزار !!! فقط با وجود چنین همسری می توانست با خیال راحت با تمام زن های دیگه هم باشه !!! خیلی شیک و لاکچری مشکلی با این قضایای گلزار نداشته هنوزم ندارد. !!!! هیچ وقت مشکلی با معشوقه های جدی گلزار نداشته !!! الان هم که همسر علنی شده خیلی پوشش بهتری است برای گلزار !!!! همیشه با پنهان کاری های گلزار کنار اومده. !!! تازه بابای پولدارش برای ورشکستگی های گلزار خوبه !!! وگرنه هیچ امتیاز خاصی یا ویژگی خاصی یا مهارت خاصی یا سواد خاصی یا زیبایی خاصی یا حتی تیپ و حتی هیکل خاصی یا کلاس خاصی یا شهرت خاصی ندارد !! خیلی هم بی کلاس هست !!! درکل این خانم و خانواده اش همیشه راه رو برای پنهان کاری ها و فساد بیشتر گلزار هموارتر کرده اند !!! خسته نباشند !! خیلی خسته نباشند !!! گلزار سالها پیش با این خانم پنهانی ازدواج کرده بود !!! الان که پته ی گلزار روی آب ریخته شده و رو به ورشکستگی است این دختر و باباش گزینه ی خوبی هستند !!!

  وگرنه حتی هیچ عاطفه و علاقه ای وجود نداشته حتی گلزار یه مدت طولانی در عمل تقریبا از زندگیش حذفش کرده بود حتی به همدیگه خیانت کرده بودند !! حتی چندسال مخفی و انکارش می کرد !!! ولی خوب به هر ترتیب و در هر صورت سعی کرده نگهش داره بخاطر پول باباش و همچنین بخاطر بارداری اش در اوایل آشنایی !!! حتی باهاش ازدواج کرده !!!!!!!!
  خوب یه دفعه از همون اول و مستقیم با بابای دختره ازدواج می کرد و خیال خودش رو راحت می کرد !!! زن و بچه ی قبلیش رو هم به همین خاطر ول کرد !! همین فعلی راهم می خواست بخاطر پول دیگه ای ول کنه !!!
  آدم وقتی می بینه حتی یه سوپر استار مجبوره برای موفقیتی یا پولی دست به چنین کارهایی بزنه و اینطوری زندگی کنه و اینطوری ازدواج کنه از زندگی ناامید میشه ! از دنیا ناامید میشه ! از این سرزمین و مردمش ناامید میشه !

  بالاخره بعد از سالها که پته اش روی آب ریخته شد مجبور شد ازدواجش رو علنی و رسمی اعلام کنه !
  بعد از ۲۵ بار ازدواج و چند فرزند بالاخره ازدواجش رو علنی کرد ؟؟؟
  از فرزندانش هم تصویر بذاره ببینیم !
  از اون زن های دیگر و فرزندان شون هم تصویر بذاره ببینیم !!

  آقای به ظاهر همیشه مجرد تنهای عاشق این و آن که خودش رو همیشه مجرد تنهای عاشق جا می زد !!! که سر همه را کلاه بذاره ! که از همه به اشکال مختلف سواستفاده کنه !!!
  دهن همه رو سرویس کرد با پنهان کاری هاش و زیاده خواهی هاش !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا