تعطیلات زمستانی متفاوت فرشته حسینی

فرشته حسینی عکس جدیدی از خود در سفر متفاوت زمستانی‌اش منتشر کرد.

به گزارش سبک ایده‌آل، فرشته حسینی همسر نوید محمدزاده عکسی از تعطیلات زمستانی خود در یک مکان خاص منتشر کرد. استایل زمستانی دخترانه و گران قیمت او طرفدار زیادی پیدا کرده است.

سن و تحصیلات

او متولد ۶ اردیبهشت ۱۳۷۶ در تهران، بازیگر سینما و تئاتر است. تحصیلکرده مقطع دیپلم است و از نه سالگی کنار کار تجربه بازیگری را هم بدست آورد و حالا در سینما می درخشد.

کارگری کردن

خانم بازیگر: در زمان کودکی برای تامین هزینه های مدرسه خود مجبور بودم تا دیر وقت در یک کارگاه خیاطی کار کنم تا کمک خرج خانواده هم برای تامین معاش باشم. روزهای سختی بود که هیچ وقت فراموش نمی کنم ، روزهای که از خستگی زیادی روی چرخ خیاطی خواب می رفتم.

ازدواج فرشته حسینی با نوید محمدزاده

نوید محمدزاده ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ در ۳۵ سالگی خبر ازدواج خود با فرشته حسینی بازیگر ۲۴ ساله متولد ایران با اصالت افغانستانی را رسانه ای کرد.

شروع بازیگری

اولین بار سال ۱۳۷۶ وقتی ۹ ساله بود در دوره دو ساله آموزش بازیگری زیر نظر اساتیدی چون اصغر محبی ، محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور شرکت کرد. اولین بار با فیلم مستند من یک دختر شادم به کارگردانی سامره رضایی در سال ۱۳۹۴ جلوی دوربین رفت تا اینکه یکسال بعد در فیلم رفتن نوید محمدی بازی کرد.

منبع: نی نی بان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا