تغییر چهره بازیگرِ اوشین بعد از ۴۰ سال!

یوکو تاناکا بازیگر سریال محبوب «سال‌های دور از خانه» و نقش اوشین در واپسین فیلم هیروکازو کوره ادا به نام هیولا که این روزها در دسترس است، نقش ماکیکو فوشیمی را ایفا می‌کند که مدیر مدرسه است.، ستاره دهه ۱۹۸۰ ژاپن در ایران با نقش اوشین شهرت دارد.

به گزارش سبک ایده‌ آل، یوکو تاناکا بازیگر سریال محبوب «سال‌های دور از خانه»  و نقش اوشین در واپسین فیلم هیروکازو کوره ادا به نام هیولا که این روزها در دسترس است، نقش ماکیکو فوشیمی را ایفا می‌کند که  مدیر مدرسه است.، ستاره دهه ۱۹۸۰  ژاپن در ایران با نقش  اوشین شهرت دارد.

یوکو تاناکا در این سال‌ها در فیلم‌ها و سریال‌های متنوعی ایفای نقش کرده است . او بازیگری را در دهه هفتاد با بازی در سریال تلویزیونی «خواهر ما» محصول شبکه ان اچی کی آغاز کرد. تاناکا با فیلمسازانی مانند شوهی ایمامورا(چرا نه؟)، هایائو میازاکی(شاهزاده خانم مونونوکه)،یوجی یامادا(تورا سان، کارشناس) همکاری داشته است.

واپـسین فیلم هیروکازو کوره ادا فیلمساز ژاپنی که در کارنامه خود فیلم برنده نخل طلا «دله دزدان» را دارد،ابتدا در جشنواره کن در بخش مسابقه پذیرفته شد. فیلمنامه نوشته یوجی ساکاموتو است و داستان درباره پسر بچه‌ی است که دچار تغییر رفتار می‌شود و نقش مادرش را ساکورا آندو ایفا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا