تغییر چهره باورنکردنی خانم مجری در پیری

مینا هاشمی متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در کرمان، فارغ التحصیل رشته خبرنگاری و مدیریت می باشد، شهرت او نزد بچه های دهه شصت به برنامه های کودک دهه هفتاد خانوم بهار در شهر بستنی ها می باشد.

به گزارش پارسینه پلاس،  با اجرای برنامه هایی چون نیم رخ، مسابقه زنده ماه و مهر، برنامه صبحانه و عصرانه، گردونه، اتاق برنامه‌ ها و عکس یادگاری بسیار مورد توجه قرار گرفت. در این بخش  بیوگرافی مینا هاشمی و تصاویر جدید او را ببینید.

بیوگرافی مینا هاشمی

مینا هاشمی متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۰ در کرمان، مجری است. فارغ التحصیل رشته خبرنگاری و یکی از شاخه های مدیریت می باشد، شهرت او نزد بچه های دهه شصت به برنامه های کودک دهه هفتاد بر می گردد.

تغییر چهره باورنکردنی خانم مجری صداوسیما در 52سالگی

تغییر چهره باورنکردنی خانم مجری صداوسیما در 52سالگی

شروع از ۱۴ سالگی

بصورت جدی فعالیت رسانه ای خود را از سال ۱۳۶۴ وقتی تنها ۱۴ سال داشت از شبکه کرمان با برنامه جوانه شروع کرد که مورد استقبال قرار گرفت.

دعوت به تهران

سبک جدید اجرایش باعث شد در سال ۱۳۷۵ وقتی ۲۵ ساله بود توسط مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه اول به تهران دعوت شود. او مجبور بود تا دو سال بصورت پروازی در مسیر کرمان – تهران باشد تا اینکه سال ۱۳۷۷ در ۲۷ سالگی برای همیشه ساکن پایتخت شد.

ازدواج و همسر مینا هاشمی

این مجری ایرانی چندین سال پیش ازدواج کرده و متاهل می باشد. او یک فرزند پسر دارد.

تغییر چهره باورنکردنی خانم مجری صداوسیما در 52سالگی

نوشتن در کنار اجرا

در کنار اجرای تلویزیونی همیشه دغدغه نوشتن هم داشت، گاهی برای خود و گاهی برای همکارانش پلاتوهای مربوط به اجرایشان را می نوشت و هنوز هم می نویسد.

بهترین مجری سال

خانم مجری در سال ۱۳۷۴ وقتی ۲۴ ساله بود موفق شد بعنوان بهترین مجری از کرمان در جشواره تلویزیونی انتخاب شود که افتخار بزرگی برای او بود. او در پاییز سال ۱۳۷۸ هم در نظرسنجی روزنامه سینما توانست رتبه اول را در میان مجریان زن در آرای مردمی کسب کند.

تغییر چهره باورنکردنی خانم مجری صداوسیما در 52سالگی

از نیم رخ تا شهرت

با اجرای برنامه هایی چون نیم رخ، مسابقه زنده ماه و مهر، برنامه صبحانه و عصرانه، گردونه، اتاق برنامه‌ ها و عکس یادگاری بسیار مورد توجه قرار گرفت. از مهم ترین دغدغه برنامه سازی اش کشف رازهای موفقیت نوجوانان بود به همین دلیل برنامه قطب نما و راه به تهیه کنندگی، نویسندگی و اجرای او ساخته شد.

تغییر چهره باورنکردنی خانم مجری صداوسیما در 52سالگی

بازگشت به تلویزیون

مینا هاشمی حالا دوباره به عرصه اجرا بازگشته و در برنامه عصر خانواده از شبکه دو، سه روز در هفته بروی آنتن می رود، ایشان سابقه اجرای برنامه گزینه ۴ را هم دارد.

فعالیت های دیگر

خانم مجری حالا عضو شورای رسانه کودک و نوجوانان وزارت فرهنگ و ارشاد بوده و همچنین رئیس کمیته روابط عمومی انجمن تخصصی کودک و نوجون می باشد.

داوری برنامه مجری شو شبکه امید، طراح برگزاری تست و کشف اجرا در شهرستان و مشاور جشنواره طراحی مدل و لباس کودک از دیگر فعالیت های ایشان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا