تغییر چهره بهاره رهنما برای تولدش / خانم بازیگر موهایش را بلوند کرد! + عکس

بهاره رهنما که چند روز دیگر ۴۹ ساله می شود با انتشار عکس های زیر نوشت که تصمیم گرفته است برای تولدش موهایش را بلوند کند! بهاره رهنما (زادهٔ ۱۰ آذر ۱۳۵۲) بازیگر اهل ایران است.

تغییر چهره بهاره رهنما برای تولدش

تغییر چهره بهاره رهنما برای تولدش / خانم بازیگر موهایش را بلوند کرد! + عکس

تغییر چهره بهاره رهنما برای تولدش / خانم بازیگر موهایش را بلوند کرد! + عکس

بهاره رهنما از اول چاق نبود!

بهاره رهنما که کاهش وزن شدیدی را با اسلیو معده تجربه کرده است می گوید: من در دوران نوجوانی و دبیرستان چاق نبودم. حتی آنقدر لاغر بودم که گاهی باعث نگرانی خانواده می‌شدم. تا اینکه در ۲۵ سالگی معلوم شد کم‌کاری تیرویید دارم. البته اضافه وزن بیمار در کم‌کاری تیرویید جزیی است و باعث ۳۰-۲۰ کیلوگرم اضافه وزن نمی‌شود ولی افرادی که اضافه وزن دارند، زمانی که معلوم می‌شود به کم‌کاری تیرویید هم مبتلا هستند، سعی می‌کنند برای آرام کردن ذهن این ۲ را به‌هم ربط بدهند. سابقه چاقی در خانواده ما وجود دارد. وزن من مدام در حال افزایش بود و من هم در حال مبارزه با آن بودم. سعی می‌کردم با رژیم‌های مختلف وزنم را کم کنم.

لاغری بهاره رهنما با بالون

بعد از تولد پریا طی یک سال ۳۰ کیلوگرم وزنم را کم کردم. ورزش و پیاده‌روی را هم فراموش نمی‌کردم ولی این کارها موثر نبود تا اینکه به فکر گذاشتن بالون معده افتادم. بالون گذاشتم ولی این کار باعث شد مسیر کاهش وزن دشوارتر شود. ۱۰ کیلوگرم با گذاشتن بالون وزن کم کردم ولی با خروج بالون دچار ۱۸ کیلوگرم اضافه وزن شدم. این روش نه‌تنها موثر نبود، بلکه در طول مدتی که بالون داخل معده من بود، درد زیادی داشتم. از آنجا که آدم صبوری هستم، سعی می‌کردم تحمل کنم.

بالون روشی کاملا موقتی برای کاهش وزن است و هیچ فردی نمی‌تواند بالون را به مدت طولانی نگه دارد. بالون در معده قرار داده می‌شود تا حجمی از معده را اشغال کند و فرد نتواند غذا بخورد، اما به محض خروج بالون فرد شروع به خوردن غذا می‌کند. حتی ممکن است روند غذا خوردن شدیدتر هم شود زیرا بالون باعث افزایش حجم معده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا