تفریحات لاکچری ایوانکا ترامپ را ببینید

ایوانکا ترامپ، دختر اول دونالد ترامپ، از زمانی که اعلام کرد که او و همسرش جرد کوشنر، که هر دو نقش مهمی در اولین کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ و دوران ریاست جمهوری او در کاخ سفید داشتند، در کمپین فعلی پدرش شرکت نخواهند کرد، برنامه تابستانی متنوعی داشته است.

به گزارش سبک ایده آل، در جدیدترین پست اینستاگرامی ایوانکا، او در حال هدایت یک هلیکوپتر دیده می شود.

ایوانکا ترامپ ۴۱ ساله، در حالی که روی صندلی خلبان هلیکوپتر نشسته و کنترل آن را به دست دارد، با لبخند بر فراز حجم عظیم آب های زیر پایش پرواز می کند.

به نظر می رسد منطقه ای که او در حال پروزا بر فراز آن است، در نزدیکی محل سکونت وی در میامی باشد، جایی که او و همسرش جرد کوشنر ۴۲ ساله، با سه فرزندشان با هم زندگی می کنند.

این مقام سابق کاخ سفید در ماه‌های اخیر، زندگی پر ماجرایی داشته است و سفرهای افسانه‌ای را یکی پس از دیگری با خانواده‌اش در سراسر جهان انجام داده است.

در واقع، او احتمالا بسیار خوشحال است که در آستانه داغ شدن کمپین های انتخابات ریاست جمهوری که نظارت را بر خانواده او چند برابر می کند، بیشتر در سفر باشد.

مه ۲۰۲۳: یونان با جرد و به دنبال آن یک عروسی سلطنتی در اردن

ایوانکا ترامپ برای یک فرار بزرگ در شروع تابستان به یونان رفتند. آنها سفر خود را از آتن آغاز کردند، جایی که او در مقابل آکروپولیس عکس گرفت و سپس به معبد آپولو در دلفی رفت.

آنها از هیدرا، جزیره ای محبوب در نزدیکی سواحل سرزمین اصلی یونان دیدن کردند.

پس از ترک یونان، آنها برای شرکت در مراسم عروسی سلطنتی ولیعهد شاهزاده حسین بن عبدالله دوم و همسر جدیدش، شاهزاده رجوه الحسین به اردن رفتند. ایوانکا و جرد، در کنار بانوی اول ایالات متحده، جیل بایدن، شاهزاده ویلیام و پرنسس کیت از جمله مهمانان برجسته این مراسم بودند.

ژوئن ۲۰۲۳: موج سواری در کاستاریکا

ایوانکا ماه گذشته، تنها چند هفته پس از ماجراجویی‌هایش در یونان در حال یادگیری موج سواری در کاستاریکا بود.

مشاور ارشد سابق کاخ سفید در اینستاگرام، عکسی از خود در حالی که تخته موج سواری ای را حمل می کرد به اشتراک گذاشت.

او تصویری را در اولین روز تابستان منتشر کرد و نوشت: «در انقلاب تابستانی. از زمانی که بیش از دو سال پیش به میامی، فلوریدا نقل مکان کردم، ورزش های آبی تبدیل به یک سرگرمی طبیعی برای من که در نیویورک به دنیا آمده و بزرگ شده ام، است».

او همچنین در اوقات فراغت خود به کلاس های ویک بورد می رود.

مشخص نیست که آیا او این سفر را به تنهایی رفته است، یا همسرش و فرزندانش هم با او بوده اند.

ژوئن ۲۰۲۳: مهمانی با دی جی دیوید گوتا در اسپانیا

ایوانکا و جرد آخر هفته ژوئن را با دی جی دیوید گوتا در اسپانیا گذراندند. در تصاویر منتشر شده، ایوانکا در حال گپ زدن با گوتا در یک قایق تفریحی دیده می شود. ایوانکا بعداً در استوری اینستاگرام خود فاش کرد که او و جرد اجرای گوتا را در ایبیزا تماشا کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا