تماس‌های ویدیویی در X (توییتر سابق)

«لیندا یاکارینو» در مصاحبه جدیدی گفت که کاربران در آینده بدون نیاز به شماره خود می‌توانند با دیگران تماس ویدیویی برقرار کنند.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از دیجیاتو، «لیندا یاکارینو» در مصاحبه جدیدی گفت که کاربران در آینده بدون نیاز به شماره خود می‌توانند با دیگران تماس ویدیویی برقرار کنند.

«لیندا یاکارینو»، مدیرعامل X (توییتر سابق) تأیید کرد که قابلیت تماس ویدیویی به این پلتفرم اضافه خواهد شد. این ویژگی هدف یاکارینو و ایلان ماسک برای تبدیل کردن X به یک «برنامه همه‌چیز» را نشان می‌دهد که ویدیوهای طولانی، پرداخت و اشتراک‌ها بخشی از آن خواهند بود.

یاکارینو در مصاحبه‌ای با CNBC گفت:

«به‌زودی می‌تواند بدون نیاز به شماره تلفن خود با تمام افراد این پلتفرم تماس‌های ویدیویی داشته باشید.»

مدیرعامل توییتر در حالی این موضوع را تایید کرده است که اخیراً «آندریا کانوی» طراح X نیز با انتشار یک پست مرموز نوشت: «همین الان با کسی در X تماس گرفتم». هرچند او مشخص نکرده که تماس صوتی یا ویدیویی انجام داده است، اما با توجه به گفته‌های یاکارینو به‌نظر می‌رسد که کانوی به مورد دوم اشاره داشته است.

همچنین مشخص نیست که قابلیت تماس‌های ویدیویی X قرار است نیازهای مصرف‌کنندگان را چگونه برطرف کند. در حال حاضر برنامه‌های بسیار زیادی از جمله Zoom و گوگل میت امکان تماس ویدیویی را برای کاربران فراهم می‌کند.

دیگر تغییرات توییتر

یاکارینو همچنین به پرداخت‌ها در این شبکه اجتماعی اشاره کرد و گفت:

«حرف‌های زیادی در مورد آن وجود دارد. پرداخت بین شما و یک دوست، بین شما و یکی از سازندگان. چیزهای زیادی در ری‌برند تجاری وجود دارد که به‌عنوان رهایی از توییتر، این امکان را به ما می‌دهد که از یک ذهنیت و تفکر میراثی تکامل پیدا کنیم و نحوه اجتماع، سرگرمی و معاملات ما را در یک پلتفرم تغییر خواهد داد.»

یکی از اولین تغییرات این پلتفرم برای تبدیل شدن به چیزی که در ذهن یاکارینو و ماسک است، ویدیوهای طولانی بود. این شرکت در اوایل سال جاری امتیاز جدیدی را برای مشترکین سرویس توییتر بلو ارائه کرد که بتوانند ویدیوهای دو‌ساعته آپلود کنند. اپل اولین پذیرنده این تغییر بود و قسمت اول سریال Silo خود را به‌طور کامل روی این پلتفرم در دسترس قرار داد. توییتر همچنین به‌تازگی پرداخت درآمد تبلیغاتی به تولیدکنندگان واجد شرایط را آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا