تمامی کنسرت‌های امشب لغو شدند

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای از لغو تمامی کنسرت‌های موسیقی به دلیل اعلام عزای عمومی در کشور و ابراز همدردی با مردم مظلوم غزه خبر داد.

به گزارش پارسینه پلاس،  با اعلام عزای عمومی و ابراز همدردی با مردم غزه اجرا‌های صحنه‌ای موسیقی امروز برگزار نمی‌شود.

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن ابراز همدردی و همدلی جامعه هنری با مردم مصیب زده فلسطین، اعلام می‌کند اجرا‌های صحنه‌ای موسیقی (کنسرت) امروز چهارشنبه مورخ ۲۶ مهر ماه در سراسر کشور برگزار نمی‌شود.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است:

حملات بی رحمانه رژیم غاصب و جعلی اسرائیل به مردم بی دفاع و مظلوم غزه دل هر انسان آزادیخواه و حق طلبی را می‌آزارد. حمله دیشب این رژیم خون ریز به بیمارستان المعمدانی و قتل عام بیش از هزار زن و کودک مظلوم فلسطینی عواطف انسانی در سراسر دنیا را جریحه‌دار کرده است.

بر این اساس و با توجه به اعلام عزای عمومی از سوی دولت محترم، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن ابراز همدردی و همدلی جامعه هنری با مردم مصیب زده فلسطین، اعلام می‌کند اجرا‌های صحنه‌ای موسیقی (کنسرت) امروز چهارشنبه مورخ ۲۶ مهر ماه در سراسر کشور برگزار نمی‌شود.

سایت‌های فروش بلیت با اطلاع رسانی به مخاطبان آن‌ها را در جریان قرار دهند و برگزارکنندگان اجرا‌های صحنه‌ای با تعیین تاریخ جایگزین، پذیرای علاقه من دان باشند.

منبع: خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا