توضیحات نعیمه نظام‌دوست درباره بیماری آرش میراحمدی+ویدیو

توضیحات نعیمه نظام‌دوست درباره بیماری و وضعیت درمان آرش میراحمدی را در ادامه مشاهده میکنید.

توضیحات نعیمه نظام‌دوست درباره بیماری و وضعیت درمان آرش میراحمدی:

متاسفانه ما و خود آرش چند روز است از بیماری قطعی او باخبر شده‌ایم. میراحمدی تقریبا ۸ ماه بود که در فضای مجازی فعالیت نداشت و من فکر می‌کردم میل شخصی اوست. ماه گذشته بود که در تولد داریوش فرضیایی ایشان را دیدم که بسیار ضعیف و لاغر شده بود وقتی علت آن را جویا شدم آرش گفت کمی از افسردگی و ناراحتی روده رنج می‌برد. مدت‌ها در حال آزمایش دادن بود که در نهایت سرطان پانکراس تشخیص داده شد.

دیروز با پژمان بازغی، رئیس انجمن بازیگران صحبت کردم که پیگیر حال آرش شد و قرار بر این شد بیمه تکمیلی میراحمدی را درست کند.
صبحت‌های مختلفی برای بحث پزشکی و بیمه‌ای صورت گرفته است که در حال پیگیری آن هستیم.

مسئولین چه میکنند؟

بیشتر از بازیگران که به فکر همدیگر هستند، در این مواقع مسئولین باید به فکر باشند. باید به فکر باشند تا بازیگری که دغدغه بیماری پیدا می‌کند مشکلات مالی بیشتر اذیتش نکند. بسیاری از بازیگران از بی کاری و بی پولی به سمت افسردگی سوق داده می‌شوند.
در حال حاضر چندتا بازیگر داریم که بیکار در خانه هستند؟ این درست نیست. باید تقسیم کار صورت گیرد تا به همه بازیگران کار برسد نه این که تنها تعدادی از بازیگران نقش‌ها را بر عهده داشته باشند. باید مدیریت باشد تا به یک نفر در سال چند تا کار نرسد و نفر دیگر بیکار باشد. متاسفانه زمانی هم که کار هست پول نیست.

مسئولین بیش از اینکه به فکر مشکلات عوامل سینما باشند به فکر حاشیه هستند. چرا باید بازیگری چند سال بیکار باشد. کسی که ۳۰ سال است زندگی خود را پای این حرفه گذاشته چرا باید الان بیکار باشد و از خرج زندگی خود بر نیاید. کارگردانی را می‌شناسم که در حال حاضر مسافرکشی می‌کند.

بازیگران از فراموش‌شدن می‌ترسند. ما باید جایی را برای حمایت داشته باشیم. نقطه امنی برای بازیگران باید شکل بگیرد تا دلگرم باشند. عوامل پشت صحنه که وضعیت نامناسب‌تری دارند. بازیگری که طناز و کاربلد است نباید بیکار باشد و در انتها به بیماری‌های مختلف مبتلا شود. همکاران هم باید به یکدیگر کمک کنند و اگر کاری به آن‌ها پیشنهاد می‌شود به فکر دوستان دیگر خود باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا