تیراندازی در بزرگراه آزادگان + جزئیات

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف ۶۸ کیلوگرم روانگردان صنعتی شیشه از یک قاچاقچی مواد مخدر در بزرگراه آزادگان خبرداد.

به گزارش پارسینه پلاس، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف ۶۸ کیلوگرم روانگردان صنعتی شیشه از یک قاچاقچی مواد مخدر در بزرگراه آزادگان خبرداد.

سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: با انجام رصد و پایش و پیگیری‌های شبانه‌روزی و فعال‌سازی گشت‌های آشکار و پنهان پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در محورها و بزرگراه‌های منتهی به پایتخت، ماموران این پلیس به یکدستگاه خودروی سواری دنا که در حوالی بزرگراه آزادگان در حال تردد بود، مشکوک شده و رفتار آن را تحت نظر قراردادند.

وی با بیان اینکه در ادامه ماموران با استفاده از گشت آشکار نسبت به صدور دستور ایست و توقف خودرو اقدام کردند، گفت: راننده سواری دنا در ادامه بدون توجه به فرمان ایست پلیس، با انجام حرکات مارپیچ و رانندگی پر سرعت و خطرناک به راه خود ادامه داده و سعی در فرار از دست پلیس را داشت. درهمین راستا تعقیب و گریز میان پلیس و متهمان آغاز شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ ادامه داد:‌دقایقی پس از شروع تعقیب و گریز ماموران ناگزیر شدند که در راستای صیانت از شهروندان در حال تردد در بزرگراه به ناچار با اخطار ایست و شلیک هوایی اقدام به متوقف کردن خودروی مذکور کردند، اما باز هم متهم با بی‌توجهی و اقدام به فرار کرد که در نهایت با اجرای طرح مهار و شلیک دقیق سرتیم عملیات لاستیک خودرو مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در نهایت خودروی مذکور متوقف و راننده آن نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

باباپور با اشاره به انجام بازرسی از خودروی مذکور گفت: با توقف خودرو ماموران اقدام به بازرسی از آن کردند که در جریان آن ۶۸ کیلوگرم ماده روانگردان شیشه کشف و ضبط شد. خودروی مذکور نیز به پارکینگ منتقل شد.

وی با بیان اینکه متهم در جریان بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد، گفت: این فرد به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده همچنان درحال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا