تیلور سوئیفت حضور در پادکست مگان مارکل، همسر شاهزاده انگلستان را رد کرد

تیلور سوئیفت حضور در پادکست مگان مارکل، همسر شاهزاده انگلستان را علیرغم دعوت نامه کتبی رد کرد!

به گزارش سبک ایده‌آل،  نماینده تیلور سوبفت خبر عدم حضور این خانم خواننده در برنامه پادکست مگان مارکل را تایید کرد.

تیلور سویفت با وجود دعوت نامه رسمی و دست نوشته شده توسط دوشس ساسکس این دعوت را رد کرد.

خانم خواننده موفق آمریکایی حتی این خبر را نه شخصا بلکه توست یک نماینده اعلام کرد.
تیلور سوئیفت فرصت حضور در پادکست اسپاتیفای مگان مارکل را رد کرد. گفته می‌شود که خانم خواننده از حضور در پادکست خودداری کرده است.

ستارگان مشهوری همچون سرنا ویلیامز، پاریس هیلتون، جمیلا جمیل و اندی کوهن از مهمانان این مصاحبه صوتی بودند.

این مهمانان در تلاش بودند تا درباره برچسب‌های ضد زنی که برای عدم پیشرفت آن‌ها بیان می‌شود تحقیق و پژوهش کنند. هدف اصای آنان تخریب کلی چنین برچسب‌هایی بود.

مگان یک نامه شخصی و دست نویس به تیلور نوشت و از او خواست در این برنامه ظاهر شود، اما خانم خواننده از طریق یک نماینده نه قاطعانه خود را اعلام کرد.

مگان مارکل و هری استایلز محبوبیت خود را از دست داده‌اند!
خبر تلاش ناموفق مگان برای آوردن تیلور به این برنامه پس از آن منتشر شد که اسپاتیفای و ساسکس‌ها بیانیه مشترکی را منتشر کردند. این خانواده و برنامه پخش موسیقی اسپاتیفای تصمیم گرفتند تا همکاری خود را متوقف کنند.

در بیانیه مشترک آمده است: «اسپاتیفای و آرچوِل آودیو توافق کرده‌اند که راه خود را از یکدیگر جدا کنند. ما به سریالی که با هم ساخته‌ایم افتخار می‌کنیم.»

این مکالمه زمانی به وجود آمد که خانم کراکوی نویسنده و تهیه کننده درباره مگان مارکل و همسرش گفته است:«مگان تنها بازیگری است که پس از بیش از یک دهه در این صنعت، نقش دومی را در یک سریال موفق دریافت کرد. هری فقط یک شاهزاده سابق است. تمام زندگی او در یک خانواده سلطنتی بوده است. این چیزی نیست که خیلی برای مردم عادی قابل ارتباط باشد.»

او همچنین ادامه داد: «بزرگترین دارایی آن‌ها، که اعتباری در بین مردم است، از بین رفته است. بنابراین من واقعاً کنجکاو هستم که این تغییر نام تجاری تا کجا به نغع آن‌ها پیش خواهد رفت.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا