تیپ سر تا پا آبی و هماهنگ “ریحانا” و همسرش!

ریحانا خواننده مشهور و شریک زندگی‌اش از مهمانان جدیدترین نمایش مد برند لویی ویتون بوده و با ظاهری خاص در این مراسم حاضر شدند.

ریحانا ۳۵ ساله و ایسپ راکی ۳۴ ساله از ستارگانی بودند که در نمایش مد برند لویی ویتون دیده شدند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، ریحانا که اولین فرزند خود را باردار است به همراه شریک زندگی‌اش ایسپ راکی با لباس‌هایی سر تا پا جین به نمایش مد رفته‌اند.


این زوج قدرتمند موسیقی از جمله ستارگانی بودند که در اولین نمایش مد فارل ویلیامز به عنوان مدیر خلاق لویی ویتون در روز سه‌شنبه در پاریس حضور داشتند. ریحانا و شریک زندگی‌اش برای این مراسم لباس‌هایی هماهنگ و ست شده به تن داشتند.

ریحانا که در ماه‌های آخر بارداری خود است یک نیم تنه جین و لباس سرهمی جین آبی رنگی به تن داشت.

در حالی که ایسپ راکی با یک ژاکت جین و شلوارک جین گشاد از برند لوکس لویی ویتون دیده شده است.

هر دوی آن‌ها ظاهر خود را با کلاه‌های آبی رنگی تکمیل کرده بودند. ریحانا به نوبه خود یک ساعت ۷۰۰ هزار دلاری را از برند جیکوب به دست داشت.

 

ریحانا و راکی در حال حاضر پس از خوش آمدگویی به پسر ۱۳ ماه خود به نام رِزا در ماه می سال ۲۰۲۲، در انتظار دومین فرزند خود هستند.

این دو نفر تنها ستارگان مشهور حاضر در نمایش مد برند لویی ویتون نبودند. کیم کارداشیان، بیانسه، جی زی، زندایا و نائومی کمبل از جمله افرادی بودند که برای حمایت از فارل در این مراسم حاضر شدند.

ریحانا در کمپین جدید بهار ۲۰۲۴ این خانه مد به عنوان مدل حضور پیدا کرد. در این تبلیغ، ریحانا یک ژاکت چرمی بدون دکمه و گردنبندهایی چند لایه را به نمایش می‌گذارد می‌کند.

این در حالی است که دست‌هایش را با کیف‌های مشهور این برند به نام «Speedy» در رنگ‌های مختلف پر شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا