جاستین بیبر هم به خیل طرفداران جراحی زیبایی پیوست!

جراح های پلاستیک هالیوودی خبر عمل زیبایی غیر منتظره جاستین بیبر را تایید کردند.

به گزارش پارسینه پلاس، تفاوت ظاهر جاستین بیبر نسبت به سالهای گذشته شایعات زیادی درباره جراحی پلاستیک این خواننده بوجود آوردند.

ظاهرا جاستین بیبر مخفیانه مو کاشته است این شایعات با تغییر ظاهر جاستین بیبر و خط موی پرتر نسبت به سالهای گذشته بوجود آمدند و جاستین بیبر راهی برای بازیابی ظاهر جوان خود پیدا کرد.

عکس های جاستین در سال ۲۰۲۲ او را با سر تراشیده به تصویر کشیده است و خط موی کم پشتش به وضوح عقب نشینی کرده این خواننده را نشان میدهد با این حال در عکسهای جاستین در اوایل این هفته آقای خواننده را با موهای کاملا پر پشت با خط موی صاف نشان میدهد.

چندین جراح پلاستیک تاکید کرده‌اند که هیچ دارویی وجود ندارد که خط رویش مو را تغییر دهد. پس بر اساس ظاهر جدید آقای خواننده مو کاشته است
کارشناسان همچنین توضیح دادند که جاستین اخیرا اغلب با کلاه دیده میشد به این معنی که او به راحتی میتوانست رشد مجدد موهایش پس از عمل را پنهان کند.
موافق هستند که جاستین برای جایگزینی موهای از دست رفته به خصوص در گوشه های
بالای صورتش عمل استخراج واحد فولیکولی (FUE) انجام داده است در این روش پزشکان فولیکول های مو را از پشت سر بر می دارند و آنها را در قسمت جلویی کاشت می کنند تا موهای از دست رفته را جایگزین کنند.

منبع: وقت صبح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا