جدیترین عکس رضا داوود نژاد و همسر شیکش در فضای مجازی

در ادامه عکسی از رضا داوود نژاد و همسرش مشاهده می‌کنید.

به گزارش سبک ایده آل، رضا داود نژاد که به تازگی نقش مامور اطلاعاتی به نام مجید را در سریال شهباز ایفا نموده است، اینستاگرام خود را با قاب زیبای عاشقانه ای از خود و همسرش به روز کرد.

رضا داوود نژاد بازیگر طناز سینما و تلویزیون و پسر علیرضا داوودنژاد کارگردان معروف، به تازگی عکسی زیبا از خود و همسرش در صفحه اینستاگرامش قرار داد، در ادامه عکسی از رضا داوود نژاد و همسرش مشاهده می‌کنید:

رضا داوود نژاد

 

«بی پناه» (۱۳۶۵)، نخستین فیلم سینمایی رضا داوودنژادست. «مصائب شیرین»، نام رضا داوودنژاد را بر سر زبان‌ها انداخت و نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شد و دعوت برای حضور در جشنواره سینمایی فوکوئوکای ژاپن را برای رضا داوودنژاد به ارمغان آورد.

«بچه های بد»، حضور مؤثر رضا داوودنژاد را در فیلم‌های پدرش به دنبال داشت. رضا داوودنژاد در این فیلم، فیلمنامه نویس، بازیگر، دستیار کارگردان و برنامه ریز بود. در «بانوی کوچک» (مهدی صباغ زاده) رضا داوودنژاد به عنوان بازیگری پول ساز به بدنه‌ی حرفه‌ای سینمای کشور معرفی شد و در مستند «روزگار ما» ساخته‌ی رخشان بنی اعتماد، رضا داوودنژاد حضور در عرصه‌های روشنفکرانه‌ی سینمای ایران را تجربه کرد. بازی در مجموعه‌های تلویزیونی گوشه‌ای دیگر از دغدغه‌های هنری رضا داوودنژاد است.

«چراغ جادو» نخستین و بازی در مجموعه‌ی سی قسمتی «پشت کنکوری‌ها» به کارگردانی پریسا بخت آور دومین تجربه رضا داوودنژاد در این زمینه است. رضا داوودنژاد در هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان در اصفهان یکی از اعضای هیئت داوران در بخش مسابقه سینمای ایران بوده است.

همه چیز از همان بدو کودکی با پدرش شروع شد. از فیلم بی پناه در سن ۶ سالگی و سال‌ها دوری از سینما و دوازده سال بعد با مصائب شیرین باز هم با پدر. دو سال بعد علی‌رغم بازیگری با نگارش فیلمنامه اولیه بچه‌های بد به جرگه فیلمنامه نویسان هم پیوست و حالا می‌خواهد تک و تنها و بدون حمایت پدر آینده درخشانی برای خود رغم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا