جدیدترین ترند آرایشی سال ۲۰۲۳ + تصاویر

اگر اهل آرایش و مد باشید، حتما برایتان مهم است که جدیدترین ترند آرایشی سال 2023 چه خواهد بود. بهترین ترندهای زیبایی در فصل بهار از پوشش صورت با رژگونه گرفته تا رنگ های شاد سایه چشم، همگی از رنگ های رنگین کمان الهام می گیرند.

به گزارش سبک ایده آل له نقل از هفت رژ، اگر اهل آرایش و مد باشید، حتما برایتان مهم است که جدیدترین ترند آرایشی سال ۱۴۰۲ چه خواهد بود. بهترین ترندهای زیبایی در فصل بهار از پوشش صورت با رژگونه گرفته تا رنگ های شاد سایه چشم، همگی از رنگ های رنگین کمان الهام می گیرند.
اما حتی اگر قیمت یک قطعه از Chanel یا Dries بسیار بیشتر از میانگین بودجه کمد لباس ما باشد، جذاب ترین ترندهای آرایشی به راحتی می توانند جایگاه خود را در چرخش هفتگی هر کسی پیدا کنند. برترین ترندهای زیبایی بهار ۱۴۰۲ از رنگ‌های شاد گرفته تا موهای درخشان، تازه و سرگرم‌کننده هستند.

پوشش صورت با رژگونه

رژگونه‌سازی، که به موجب آن شقیقه‌ها و گونه‌های خود را در رنگهای شاد و زیبای صورتی یا قرمز می‌پوشانید، اولین بار در دهه ۷۰ رایج شد. از آن زمان، همه از ریحانا در مت گالا ۲۰۱۷ گرفته تا آریانا گرانده در تابستان گذشته آن را در آرایش خود بکار برده اند

موهای درخشان با نمای خیس

شما نیز مانند خیلی از افراد، مقدار بسیاری نرم‌کننده و یا محصولات ضد وزی مو را استفاده می کنید، اما بازهم از ظهر به بعد، تارهای وز دوباره خود را نشان داده و روزتان را خراب می‌کنند؟ از دست این تارها خسته شده‌‌اید و تمایل دارید برای یک‌بار هم که شده موهای شما به حالت دلخواه باقی بمانند؟ ما به شما مدل موی خیس را پیشنهاد می کنیم که البته یکی از ترندهای زیبایی سال ۱۴۰۲/ ۲۰۲۳ است.

ترند های آرایشی که عمرشان دیگر به سر رسیده

چند ترند آرایشی که عمرشان دیگر به سر رسیده : آرایش و پیرایش چشم دودی، رژ لب های تیره یا این که کانتور کردن این ها و بخش اعظمی از سایر ترندهای آرایشی که مدت ها محبوبیت متعددی داشته اند، هم اکنون رفته رفته دارند از بین می روند.

تزیینات در آرایش

این بهترین انتخاب است و آرایشگر های حرفه ای این فصل همگی با این موضوع موافق هستند. از ابروهای درخشان پیتر دو گرفته تا پشت پلک های فلزی و پولکی در جورجیو آرمانی، کمی تزیین همیشه ایده خوبی است.

سایه های مات و رنگی

پالت سایه چشم مات و رنگی خود را دوباره در کیف آرایش خود قرار دهید، زیرا بهار ۲۰۲۳/ ۱۴۰۲ همه چیز در مورد رنگ های شاد است. بنفش، سبز، نارنجی، زرد و آبی همگی قابل استفاده هستند ، خط چشم های رنگارنگ و سایه‌های زیبا را به روش خودت انجام بده! فقط مطمئن شوید که حتما مات است.

پوست با نمای طبیعی

پوست ترند این فصل دقیقاً شبیه پوست طبیعی است. هیچ پوشش سنگین، بدون درخشندگی یا بافت مات صاف وجود ندارد. اگر بهتر نمی دانستیم، فکر می کردیم مدل های Erdem، Missoni، Brandon Maxwell و Altuzarra اصلا آرایش نمی کردند.

استفاده از اسپری های رنگی مخصوص صورت

دوستداران آرایش جسورانه ، چهره شما بوم نقاشی شماست و زمان آن فرا رسیده است که به آن اجازه دهید کانون توجه را بدزدد. در نمایش‌های بهار ۲۰۲۳ مانند Marni، Etro، Stella Jean و Act N°۱، رنگ‌های شاد روی پیشانی، ابروها و شقیقه‌ها پاشیده شد و این تصور را که رنگ‌های شاد فقط برای پلک‌ها، گونه‌ها و لب‌ها هستند را از بین برد. این نگاه می گوید: “هیچ قاعده ای وجود ندارد.” و این درست است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا