جشن تولد فوق لاکچری گلزار برای آیسان آقاخانی

جشن تولد فوق لاکچری گلزار برای آیسان آقاخانی و تصاویر منتشر شده از آن را در ادامه مشاهده می کنید.

به گزارش پارسینه پلاس به نقل از شمانیوز، خبر ازدواج محمدرضا گلزار و آیسان آقاخانی بسیار پر سر و صدا و پر خرج بود. ازدواج  آیسان آقاخانی بـه تیتر یک عده ای از رسانه های داخلی تبدیل شد. افراد زیادی می‌خواهند درمورد همسر محمدرضا گلزار   آیسان آقاخانی اطلاعات بیشتری داشته باشند. مـا در ادامه بـه معرفی آیسان آقاخانی پرداخته و تصاویر وی را نیز، بـه اشتراک گذاشته ایم. جزییات بیشتر از  آیسان آقاخانی را در ادامه می خوانید:

معصومه آقاخانی کـه با نام آیسان شهرت دارد متولد ۱۳۷۶ می‌باشد، او در زنجان بـه دنیا آمده اسـت. اما سالهاست کـه در تهران بـه همراه خانواده خود زندگی می کند. انها بعد از اتمام دوره پیش دانشگاهی آیسان بـه تهران نقل مکان میکنند و البته از سال ۱۳۹۸ ساکن دوبی هستند. وی دختر یکی از تاجران سرشناس اسـت ودر سال ۹۸ با محمدرضا گلزار آشنا شده اسـت.

آیسان یک برادر دارد ودر کل زندگی خوبی دارند. متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری درمورد همسر محمدرضا گلزار منتشر نشده اسـت. در صورت انتشار اطلاعات معتبر و تایید شده از سوی ایشان، این پست بروز رسانی خواهد شد. اما در ادامه اجازه دهید تا کمی هم با همسر آیسان، یعنی آقای گلزار بیشتر آشنا شده و حقایقی را درمورد این بازیگر بشما بگوییم.

در ابتدا، خبر ازدواج محمدرضا گلزار از سوی خودش نه تأیید شد و نه تکذیب، اما او در روزهای بعدی عکس هایی از خود در لباس دامادی منتشر کرد کـه بنظر میرسید تأیید غیرمستقیم خبر ازدواجش بود. دفتر ازدواج مذکور نیز همان روز استوری ای در اینستاگرام خود منتشر کرد کـه مؤید شایعات مطرح شده بنظر می‌رسید و سپس تصویری از گلزار در همان محضر منتشر شد.

۱۱ دیدگاه

 1. این همه هنرمند جوان تازه نفس خوش چهره و با ظاهر و هیکل خوب هست که خلاق و با استعداد هم هستند ساللم و بدون حاشیه هم هستند
  سیستم چه اصراری دارد که هنوز از افرادی به عنوان هنرمند و بخصوص مدل تبلیغاتی استفاده کند که این همه حاشیه و مشکل دارند !! این همه فساد کرده اند !!! افرادی که از موقعیتی که در اختیارشان گذاشته شده بود این همه سواستفاده کردند این همه حاشیه و دردسر و مشکل درست کردند ! دهن مردم رو دهن سیستم رو دهن طرفداران رو حتی دهن خانواده ی خودشون رو دهن فرهنگ و هنر و تبلیغات رو حتی دهن خودشون رو سرویس کردند !! دهن همه رو سرویس کردند ! با پنهان کاری ها خیانت ها فسادها و زیاده خواهی هایشان !! با کارهای غیر حرفه ای شان !!!
  دست کم و حداقل به خاطر سن و سالشان مناسب نقش هایشان و بخصوص مدل تبلیغاتی شدن نیستند بخصوص در رویدادهای ورزشی !!!

 2. حتی شنیدن اسم گلزار چندش آور و حال به هم زن هست !!!
  نشان دادن تفریحات و امکانات رفاهی زندگی آدمهای ضعیف و چندش و حال به هم زن که برای رسیدن به کوچکترین شهرتی موفقیتی ثروتی جایگاهی قدرتی دست به هرکاری می زنند و به غیر حرفه ای ترین غیرحرفه ای ترین راهها متوسل می شوند و هر اخلاقی و انسانیتی را زیر پا می گذارند بیش از بیش نشان دهنده ی ضعف اونهاست نه اقتدارشون !!!
  من خودم اگر می خواستم مثل برخی از اینها از موقعیت های که در اختیار داشتم حداکثر سواستفاده را کنم از همه ی اینها باهوش تر و باستعداد تر و زرنگ تر بودم و بیشتر از تمام مردم به موقعیت ها شخصیت ها و منابع ثروت دسترسی داشته ام و بیشتر از تمام مردم امکان سواستفاده داشته ام !!!
  نمی دونم آدمی یا آدمهایی که از یک کلمه یا یک جمله ای که در فضای مجازی نوشته میشه اونقدررر سواستفاده می کنند اگر یک روز جای من بودند چکار می کردند !! حتما تا الان تمام ایران و تمام مردمش رو بلعیده بودند !!!!
  یه بزرگی یه حرف خیلی درستی زد که من خیلی بهش اعتقاد دارم می گفت برای رسیدن به پول نامحدود لازم نیست آدم بدی باشی لازم نیست فریبکار و دروغگو باشی ! به نظر من ضعیف ترین انسانها برای رسیدن به پول نامحدود و یا شهرت زیاد یا محبوبیت دست به هر کاری می زنند ! هر کاری !!!
  به نظر من راحت ترین کار توی کل دنیا پول دراوردن هست !
  شاعرگفته :
  دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر
  کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

  شاعر گفته ملولم !
  شاعر گفته از انسانیت انسانها ناامیدم و غمگینم ! آرزو و رویای انسان را دارم !
  نگفته ناتوانم یا ترسیده ام ! نگفته قدرتی ندارم نگفته قدرت نابود کردن دیو و دد را ندارم ! نگفته قدرت پرواز ندارم ! نگفته دسترسی به قدرت اقتدار و ثروت ندارم !

  1. احسنت ازچندش آور خیلی بالاتر
   لعنت به کسانی که دراین شرایط قلب مولا وخانواده شهدا و…..رابه درد می آورند و بدنبال عیش ونوش شیطانی اند

 3. یه بزرگی می گفت اتفاقا محدود شدن به یه نفرو دل کندن از بقیه هم خیلی راحته هم دلچسب هم برای خود فرد خوبه هم برای جامعه و اطرافیان
  فقط مسئله اینجاس اون آدمو پیدا کنی انقد بهت انگیزه بده ! که تمام خودتو صرفش کنی و بیخیال همه شی! !!! بی خیال بقیه بشی !!!

  معلوم نیست ملاک و معیارهای ازدواج های امروزی و روابط امروزی چی هستند !!! هرچیز دیگری غیر از خود ازدواج ! هرچیز دیگری غیر از خود رابطه !!! هرچیز دیگری غیر از عشق و علاقه !!!! هرچیز دیگری غیر از زناشویی !!
  بیشتر از هرکسی توی هشتاد میلیون ایرانی گلزار همیشه سعی کرده توی زندگی و شغلش به روز باشه مدرن باشه ولی اصلا انتظار نمی رفت طرز فکرش در مورد روابط و ازدواج اینقدر روستایی عقب افتاده دمده پیش پا افتاده و عتیقه و زمان قاجاری باشه !!!!!!!!!
  چندتا زن آن هم چنان زنانی !! ارزش این رو نداشته اند ندارند که گلزار اینقدر به خاطر اونها خودش و جایگاهش رو زیر سوال ببره و اینقدر بخاطر اونها مورد انتقاد و سرزنش قرار بگیره !!!!
  گلزار پرمدعایی که همیشه اینقدررر کلاس میاد پرستیژ میاد استایل میاد تیپ میاد شخصیت میاد آگاهی و سواد میاد ریخته و قیافه میاد فرهنگ و هنر میاد هیکل و تیپ ورزشکاری میاد فشن و مد میاد بعداز این همه سال کلاس و پرستیژ گذاشتن برای عروسی نکردن !!!! بعداز این همه سااال این دهاتی بی سواد بی کلاس بی ریخت و بی شخصیت و بی اخلاق بی استایل بی هیکل بی پرستیژ بی هنر بی مهارت بی شهرت بی امتیاز بی فرهنگ بی عفت و حیا رو که با ده تا زن ارزان دیگه مشکلی نداشته و هیچ عشق و علاقه ای هم بهش نداشته و حتی مدتها عملا از زندگیش حذفش کرده بود و حتی همیشه انکار و مخفی اش می کرد و حتی بهش خیانت کرده بود رو از کدوم دهات زنجان پیدا کرده آورده ؟؟؟ !!!
  این زنی که سالها همسر گلزار بوده و باعث شده گلزار مدام چشمش دنبال زنان و دختران دیگر باشه و مدام براشون اشک بریزه و گریه کنه ارزشش رو نداشته ! ارزشش رو نداره!
  مگر گلزار مجبور بوده و مجبور هست سالها تحملش کنه یا مجبور بوده و مجبورش کردن باهاش ازدواج کنه یا باهاش زندگی کنه ؟؟!!!
  یا گلزار فقط سیاهی لشکر می خواسته ؟؟!!!
  حتی معمولی معمولی ترین بازیگران دست چندم هزاربار سلیقه شون از گلزار بهتر بوده !!
  گلزار پرمدعا این دهاتی بی سواد بی کلاس رو از کدوم دهات زنجان پیدا کرده آورده ؟؟؟ باباش پول می‌داده ؟؟ خوب از اول با پدر دختره ازدواج می کرد و خیال خودش و خیال همه رو راحت می کرد !!
  انگار نوه ی گلزار هم هست !
  گلزار پرمدعا ین همه سال خودش رو سنگ روی یخ کرد خودش رو پیش یک ملت فریبکار و دروغگو کرد بخاطر این خانم ؟؟
  این همه سال خودش رو پیش تمام مردم دروغگو و فریبکار کرد به خاطر این خانم ؟؟!!!! متاسفم برای گلزار پرمدعا !
  این همه سال تمام ملت رو سرکار گذاشت بخاطر این مارمولک ؟؟!!! متاسفم برای گلزار پرمدعا !
  این همه سال مخفی کاری و پنهان کاری و زندگی مشترک مخفی کرد به خاطر این خانم ؟؟
  این همه وقت این همه آدم رو فریب داد بخاطر این مارمولک !!

  یعنی واقعا گلزار بخاطر این قدردانی و شکر خدا کرده بود ؟؟!!!
  گلزار خیلی ادعای مدرن بودن داره ادعای برتری داره و خیلی هم به پولش می نازه !!!! ولی فرهنگش طرز فکرش اخلاق و رفتارش منش و شخصیتش نوع مواجه اش با دیگران بخصوص نوع مواجه اش با زنان و دختران و روش های پول درآوردنش حتی از عربهای بی سواد خیمه نشین که در صحرای عربستان سوار بر شتر این طرف و آن طرف می روند عقب افتاده تر است !! کاملا غیر حرفه ای غیرانسانی غیر اخلاقی !!

  اون بقیه ی پارتنرها و زنان دیگر گلزار پرمدعا چطوری بوده اند چطوری هستند که گل سرسبدشون این خانم بوده و هست !!
  دم دستی ترین و ارزان ترین و فاسد ترین و خردترین زنان و دختران ؟؟!!!
  فقط سیاهی لشکر می خواست گلزار پرمدعا ؟؟!!!
  گلزار پرمدعا حداقل یه ذره برای جایگاهی که به عنوان تک سوپراستار ایران سالها یدک می کشید ارزش قایل می شد !

  حالا واقعا این خانم ارزشش رو داشته ؟!! پول باباش اینقدر مهمه ؟؟؟
  وقتی تمام سالهایی که این خانم زن گلزار بوده مدام چشم و دلش دنبال زنان و دختران دیگه بوده مدام با دیگران بوده تمام مدت و بی وقفه عاشق دیگری بوده و داستان عاشقانه هایش گوش زمین و زمان و فلک را کر کرده وقتی مدام وقتش رو با رفقای مردش می گذرانده و حتی با سگ و گربه زندگی می کرده و اونا رو به همسرش ترجیح می‌داده وقتی جلوی چشم همدیگه به هم خیانت کرده اند !!! وقتی ده بار می خواسته اند طلاق بگیرند آخه اینا چه ازدواجی و عروسی باهم می توانسته اند داشته باشند !!؟؟
  پول باباش اینقدر مهم بود ؟؟
  خیلی شیک تر از بقیه ی معشوقه ها و زنان دیگر بود !!! از این نظر که هیچ وقت مشکلی با اینکه گلزار با زنان دیگه باشه یا عاشق همه باشه یا همزمان چند همسر داشته باشه نداشته ! تازه خانواده اش تمام هزینه ها رو هم میدادن و تمام مسوولیت هارو قبول می کردن تا گلزار با خیال راحت تری به فسادش ادامه بده ! هیچ وقت مشکلی با خیانت های گلزار نداشته ! از همه بهتر بودن برای گلزار و شیک تر !!! گزینه ی مناسب تری بود !!! با این راحت تر از بقیه می تونسته همیشه به خیانت هاش و فسادش برسه !! کاملا نسبت به بقیه برای گلزار ارجحیت داشته !! چون هیچ وقت مشکلی با کارهای گلزار نداشته تازه خانواده اش پول هم می دادند !!!!
  از همه ارزون تر بوده ؟؟ از بقیه ارزون تر بوده ؟؟
  اصلا هیشکی نمی تونسته مثل این خانم و خانواده اش که سالها هم زن گلزار بوده گلزار فاسد و هرجایی و زن باره رو تحمل کنه و راه رو برای فساد و زن بارگی گلزار هموارتر کنه !!
  هیچ وقت مشکلی با ده تا زن دیگه نداشته !!! از همه گزینه های دیگه مناسب تر بود برای گلزار !!! فقط با وجود چنین همسری می توانست با خیال راحت با تمام زن های دیگه هم باشه !!! خیلی شیک و لاکچری مشکلی با این قضایای گلزار نداشته هنوزم ندارد. !!!! هیچ وقت مشکلی با معشوقه های جدی گلزار نداشته !!! الان هم که همسر علنی شده خیلی پوشش بهتری است برای گلزار !!!! همیشه با پنهان کاری های گلزار کنار اومده. !!! تازه بابای پولدارش برای ورشکستگی های گلزار خوبه !!! وگرنه هیچ امتیاز خاصی یا ویژگی خاصی یا مهارت خاصی یا سواد خاصی یا زیبایی خاصی یا حتی تیپ و حتی هیکل خاصی یا کلاس خاصی یا شهرت خاصی ندارد !! خیلی هم بی کلاس هست !!! درکل این خانم و خانواده اش همیشه راه رو برای پنهان کاری ها و فساد بیشتر گلزار هموارتر کرده اند !!! خسته نباشند !! خیلی خسته نباشند !!! گلزار سالها پیش با این خانم پنهانی ازدواج کرده بود !!! الان که پته ی گلزار روی آب ریخته شده و رو به ورشکستگی است این دختر و باباش گزینه ی خوبی هستند !!!

  وگرنه حتی هیچ عاطفه و علاقه ای وجود نداشته حتی گلزار یه مدت طولانی در عمل تقریبا از زندگیش حذفش کرده بود حتی به همدیگه خیانت کرده بودند !! حتی چندسال مخفی و انکارش می کرد !!! ولی خوب به هر ترتیب و در هر صورت سعی کرده نگهش داره بخاطر پول باباش و همچنین بخاطر بارداری اش در اوایل آشنایی !!! حتی باهاش ازدواج کرده !!!!!!!!
  خوب یه دفعه از همون اول و مستقیم با بابای دختره ازدواج می کرد و خیال خودش رو راحت می کرد !!! زن و بچه ی قبلیش رو هم به همین خاطر ول کرد !! همین فعلی راهم می خواست بخاطر پول دیگه ای ول کنه !!!
  آدم وقتی می بینه حتی یه سوپر استار مجبوره برای موفقیتی یا پولی دست به چنین کارهایی بزنه و اینطوری زندگی کنه و اینطوری ازدواج کنه از زندگی ناامید میشه ! از دنیا ناامید میشه ! از این سرزمین و مردمش ناامید میشه !

  بالاخره بعد از سالها که پته اش روی آب ریخته شد مجبور شد ازدواجش رو علنی و رسمی اعلام کنه !
  بعد از ۲۵ بار ازدواج و چند فرزند بالاخره ازدواجش رو علنی کرد ؟؟؟
  از فرزندانش هم تصویر بذاره ببینیم !
  از اون زن های دیگر و فرزندان شون هم تصویر بذاره ببینیم !!

  آقای به ظاهر همیشه مجرد تنهای عاشق این و آن که خودش رو همیشه مجرد تنهای عاشق جا می زد !!! که سر همه را کلاه بذاره ! که از همه به اشکال مختلف سواستفاده کنه !!!
  دهن همه رو سرویس کرد با پنهان کاری هاش و زیاده خواهی هاش !!!

 4. هرچی فکر میکنم احساس میکنم این دختره خیلی داهاتیه شاید بخاطر ازدواج با این همه اختلاف سنی باشه یاد

 5. انفاقا یکی از پولدارهای شمال تهران که ماشین لاکچری سوار میشه و مدام دنبال مدرن کردن ماشین های هست گلزار هست که خیلی ادعای مدرن بودن داره و به پولش مینازه !!! اما فرهنگش اصولش اخلاق و رفتارش طرز فکرش و نوع مواجه اش با دیگران و بخصوص با زنان و دختران و روش های پول دار شدنش حتی از عربهای بی سواد بادیه نشین که در صحرای غربی در خیمه ها زندگی می کنند و سوار بر شتر اینطرف و آن طرف می روند عقب افتاده تر است ! برای موفقیت و محبوبیت و شهرت و ثروت دست به هرکاری میزنه !!!
  فقط مثل بعضی پولدارها ماشینش رو مدرن می کنه ولی خودش در ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد زندگی و فکر می کنه ؟
  درنهایت بی سوادی بی فرهنگی و توحش !!!!
  توی توحش و با توحش زندگی می کنه !!!

  امروز یه فیلم جالب دیدم راجع به طویله های لاکچری برای اسب ها بود به نظر من خیلی از ثروتمندان کشور ما اینطوری هستند یعنی حیواناتی هستند که در طویله های لاکچری زندگی می کنند !!! طویله های لاکچری و باغ وحش های لاکچری !!! و توی باغ وحش های مرتب و منظم و پیشرفته و لاکچری زندگی می کنند !!!!

  من توی زندگیم آدمهای خیلی پولدار زیادی رو دیدم ولی به ندرت و به تعداد انگشتان دست آدم پولداری را دیده ام که ثروتش رو بدون بدبخت کردن دیگران بدون آسیب زدن به یه عده بدون زیرپا گذاشتن قانون بدون زیرپا گذاشتن اخلاق و یا بدون زیرپا گذاشتن انسانیت به دست آورده باشه یا جمع آوری کرده باشه !

 6. این همه هنرمند جوان تازه نفس خوش چهره و با ظاهر و هیکل خوب هست که خلاق و با استعداد هم هستند ساللم و بدون حاشیه هم هستند
  سیستم چه اصراری دارد که هنوز از افرادی به عنوان هنرمند و بخصوص مدل تبلیغاتی استفاده کند که این همه حاشیه و مشکل دارند !! این همه فساد کرده اند !!! افرادی که از موقعیتی که در اختیارشان گذاشته شده بود این همه سواستفاده کردند این همه حاشیه و دردسر و مشکل درست کردند ! دهن مردم رو دهن سیستم رو دهن طرفداران رو حتی دهن خانواده ی خودشون رو دهن فرهنگ و هنر و تبلیغات رو حتی دهن خودشون رو سرویس کردند !! دهن همه رو سرویس کردند ! با پنهان کاری ها خیانت ها فسادها و زیاده خواهی هایشان !! با کارهای غیر حرفه ای شان !!!
  دست کم و حداقل به خاطر سن و سالشان مناسب نقش هایشان و بخصوص مدل تبلیغاتی شدن نیستند بخصوص در رویدادهای ورزشی !!!

 7. حتی شنیدن اسم گلزار چندش آور و حال به هم زن هست !!!
  نشان دادن تفریحات و امکانات رفاهی زندگی آدمهای ضعیف و چندش و حال به هم زن که برای رسیدن به کوچکترین شهرتی موفقیتی ثروتی جایگاهی قدرتی دست به هرکاری می زنند و به غیر حرفه ای ترین غیرحرفه ای ترین راهها متوسل می شوند و هر اخلاقی و انسانیتی را زیر پا می گذارند بیش از بیش نشان دهنده ی ضعف اونهاست نه اقتدارشون !!!
  من خودم اگر می خواستم مثل برخی از اینها از موقعیت های که در اختیار داشتم حداکثر سواستفاده را کنم از همه ی اینها باهوش تر و باستعداد تر و زرنگ تر بودم و بیشتر از تمام مردم به موقعیت ها شخصیت ها و منابع ثروت دسترسی داشته ام و بیشتر از تمام مردم امکان سواستفاده داشته ام !!!
  نمی دونم آدمی یا آدمهایی که از یک کلمه یا یک جمله ای که در فضای مجازی نوشته میشه اونقدررر سواستفاده می کنند اگر یک روز جای من بودند چکار می کردند !! حتما تا الان تمام ایران و تمام مردمش رو بلعیده بودند !!!!
  یه بزرگی یه حرف خیلی درستی زد که من خیلی بهش اعتقاد دارم می گفت برای رسیدن به پول نامحدود لازم نیست آدم بدی باشی لازم نیست فریبکار و دروغگو باشی ! به نظر من ضعیف ترین انسانها برای رسیدن به پول نامحدود و یا شهرت زیاد یا محبوبیت دست به هر کاری می زنند ! هر کاری !!!
  به نظر من راحت ترین کار توی کل دنیا پول دراوردن هست !
  شاعرگفته :
  دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر
  کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

  شاعر گفته ملولم !
  شاعر گفته از انسانیت انسانها ناامیدم و غمگینم ! آرزو و رویای انسان را دارم !
  نگفته ناتوانم یا ترسیده ام ! نگفته قدرتی ندارم نگفته قدرت نابود کردن دیو و دد را ندارم ! نگفته قدرت پرواز ندارم ! نگفته دسترسی به قدرت اقتدار و ثروت ندارم !

 8. سلام آقای گلزار خوش ب سعادتت هزار ماشاالله بت… ای کاش این همه ای خرج میکنی ی مقداری ب من بدبخت میدادی ک بذار سر رهن خونم چون واقعا بدبختم با سه بچه ……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا