جنجال افشای طلاق مایلی سایرس از آقای بازیگر

مایلی سایرس خواننده مشهور 30 ساله درباره لحظه‌ای که فهمید ازدواجش با لیام همسورث شکست خورده است، صحبت کرده است!

به گزارش پارسینه پلاس،خانم سوپراستار موسیقی پاپ در برنامه اینترنتی خود به نام «وقتی جوان بودم» درباره ازدواج سابقش صحبت کرده است.

مایلی سایرس درباره ازدواجش با همسر سابقش لیام همسورث صحبت کرده است.

این سوپراستار ۳۰ ساله پس از صحبت صریح در مورد لحظات جنجالی و بحث برانگیز حرفه‌ خود درباره زندگی احساسی خود صحبت کرد.

برنامه اینترنتی این خانم خواننده در شبکه مجازی تیک‌تاک منتشر می‌شود. در جدیدترین قسمت از این برنامه مایلی سایرس درباره لحظه‌ای صحبت کرد که می‌دانست ازدواجش با آقای بازیگر استرالیایی ۳۳ ساله به پایان رسیده است.

ستاره پاپ توضیح داد که این لحظه در جشنواره موسیقی گلستونبری در ژوئن ۲۰۱۹ اتفاق افتاد. مایلی سایرس توضیح داد: «گلستونبری در ژوئن بود، زمانی که تصمیم به جدایی گرفتیم.»

او توضیح داد که اگرچه آن‌ها رابطه احساسی خود را از سال ۲۰۱۰ آغاز کردند، اما عروسی آن‌ها در دسامبر ۲۰۱۸ پس از فاجعه‌ آتش سوزی‌های کالیفرنیا در نوامبر ۲۰۱۸ که خانه آن‌ها را ویران کرد، اتفاق افتاد.

صحبت‌های خانم خواننده درباره ازدواج ناموفقش!

این خواننده و ترانه سرا گفت: «تعهد من و لیام به ازدواج، در وهله اول از عشق عمیق ما ناشی شد. ما ۱۰ سال با هم بودیم، اما ازدواج ما دلیل دیگری نیز داشت. ما آسیب زیادی دیده بودیم و در تلاش بودیم هرچه سریع‌تر آن را بازسازی کنیم.»

این خانم هنرمند ادامه داد: «روز نمایش گلستونبری روزی بود که تصمیم گرفتم به ازدواجم پایان دهم.

سایروس همچنین آنچه را که از این تصمیم آموخته است فاش کرد. او با صراحت اضافه کرد: «در جایی از زندگی‌ام بودم که حرفه خوانندگی‌ام و شخصیتی که مردم از من میدیدند بر هر چیز دیگری ارجعیت داشت. حدس می‌زنم به همین دلیل است که اکنون برای من بسیار مهم است که اینطور نباشد. اینکه اطرافیانم برای من در ارجعیت باشند.»

چندین ماه پس از اجرای سایرس در گلستونبری، در آگوست ۲۰۱۹ همسورث درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه داد. این زوج در نهایت در اوایل سال ۲۰۲۰ به توافقی رسمی برای طلاق رسیدند.

این برنامه اینترنتی برای تبلیغ آهنگ جدیدی که مایلی سایرس منتشر کرده است، پخش می‌شود. خانم خواننده در این برنامه همچنین از لحظات شیرین رابطه خود با همسورث صحبت کرده است.

در یک ویدیو، او درباره زمانی که آنها در صحنه فیلم عاشقانه «آخرین آهنگ» در سال ۲۰۱۰ ملاقات کردند، صحبت کرد.

ستاره سابق سریال هانا مونتانا گفت: «فکر می‌کنم یکی از دلایلی که باعث شد آن فیلم بسیار خاص باشد، تماشای دو جوان بسیار جوان بود که عاشق یکدیگر می‌شدند. اتفاقی که همزمان در زندگی واقعی ما نیز افتاد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا