حرمسراهای رئیس گروه شبه نظامی واگنر افشا شد

رسانه ای مخالف "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهور روسیه در تازه ترین افشاگری خود اشاره کرده که "یوگنی پریگوژین" رئیس گروه شبه نظامی واگنر حرمسراهایی متشکل از زنان داشته و معتقد بوده داشتن رابطه جنسی با دختران باکره باعث افزایش طول عمرش می شود.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از برترین ها، براساس این گزارش افشاگرانه  یوگنی پریگوژین دختران را در هتلی در سن پترزبورگ پنهان کرده است. این افشاگری ها یک ماه پس از شورش پریگوژین و واگنر صورت می گیرد. بر اساس گزارش رسانه تحقیقاتی مستقل روسی The Insider پریگوژین دختران کم سن و سال را برای رابطه جنسی انتخاب می کرد.

در این گزارش به نقل از دختری به نام ماشا که در ۱۸ سالگی باکرگی خود را به پریگوژین فروخت آمده که او اکنون از تصمیم خود پشیمان است. او گفته که پریگوژین باور دارد داشتن رابطه جنسی برای دختران باکره بر طول عمرش می افزاید. در این گزارش اشاره شده که  دلال های پریگوژین دختران را برای معاینات پزشکی و “معاینه باکرگی” به کلینیک سوگاز در سن پترزبورگ برده بودند. این رسانه روسی ادعا کرده که پریگوژین دختران را در هتل سولو سوکوس در سن پترزبورگ نگهداری می کرد.

“اینسایدر” نوشته است: “پیش از شکست شورش و تبعید به بلاروس پریگوژین حرمسراهای متشکل از دختران بسیار جوان (کمی بیش از ۱۸ ساله) را در  اتاق های اجاره ای هتل سولو سوکوس در سن پترزبورگ حفظ کرده بود”.

این رسانه اشاره کرده او به شکلی محافظت نشده رابطه جنسی برقرار می کرد زیرا معتقد بود این گونه انرژی زنان جوان به او انتقال می یابد و نشاط را از آنان دریافت می کند.

زنی به نام ماشا گفت که در سال ۲۰۱۹ میلادی زمانی که ۱۸ ساله بود و در شهر زادگاه اش سن پترزبورگ زندگی می کرد باکرگی خود را به دست رئیس واگنر از دست داد.

او می گوید: “من به شدت افسرده بودم و مجبور شدم به بیمارستان بروم. در آن زمان من با دختر دیگری در حدود سن خودم آشنا شدم که او را از خانه اش بیرون کرده بودند و واقعا به پول نیاز داشت. او از من پرسید که آیا می خواهم باکرگی خود را به قیمت ۴۰۰۰۰ روبل بفروشم. این مبلغ در آن زمان معادل ۶۲۳ دلار یا ۴۸۲ پوند بود. من گفتم: “باشه بیایید اگرچه خودم آن قدر به پول نیاز نداشتم”.

ماشا در کافه ای در خیابان نِوسکی خیابان اصلی سنت پترزبورگ با دلال پریگوژین زن ۳۰ ساله دیگری با موهای بلند و تیره آشنا شد. او می گوید: “آن زن گفت که باید به کلینیک بروم تا باکرگی ام را بررسی کنند. من را به کلینیک سوگاز فرستادند درست در آن طرف خیابان نوسکی”.

“ماریا ورونتسوا” دختر ارشد پوتین که ۳۸ ساله است مالک آن کلینیک می باشد که به درمان افراد شناخته شده در روسیه از جمله پریگوژین معروف است. ماشا می گوید: “هنگام مراجعه به میز پذیرش باید رمز عبور را می گفتید: “ورزش زنان”. این اصطلاح نشان می داد که متقاضی بازرسی بکارت را می خواهد که از طرف پریگوژین دستور داده شده بود”. در ادامه گزارش آمده است: “پس از تایید بکارت ماشا او را به هتل سولو سوکوس فرستادند”.

آن زن می گوید: “به نظر می رسد همواره اتاق هایی برای دختران  در نظر گرفته شده بود و همیشه افرادی بودند که بر آنان نظارت می کردند. دخترانی که باکره نبودند برای رابطه جنسی با پریگوژین ۵ هزار روبل (۷۸ دلار) دریافت کرده بودند. آنان به من گفتند با پریگوژین رابطه داشتند”. ماشا می گوید:”پریگوژین به اتاق آمد. همه چیز خیلی سریع بود. او فقط پول را روی یک صندلی گذاشت. او هم چنین به من گفت که خوب تر باشم و حالت خشن در چهره ام نداشته باشم”. ماشا می افزاید: “من واقعا احساس ناراحتی می کردم. یادم می آید آن روز به این فکر می کردم که برای وقت دکتر در بیمارستان روانی دیر نروم”.

ماشا می گوید: “پریگوژین دختران باکره را به بطری های یکبار مصرف شامپو موجود در حمام هتل تشبیه می کرد یعنی آن که شما آنان را باز می کنید و سپس آنان را دور می اندازید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا