حسادت رستاک خواننده پاپ به محسن چاوشی غوغا کرد

رستاک حلاج در ادامه با اجرای قطعه‌ای پرطرفدار، بار دیگر علاقه همیشگی خود به «محسن چاوشی» را نشان داد و بخشی از ترانه 10:10 را اجرا کرد که با استقبال حاضران در سالن رو به رو شد.

به گزارش پارسینه پلاس،  رستاک اجرای قطعاتی چون قهوه، پاییز سال بعد، نسکافه، ۱۰:۱۰ و چشمات برنامه‌اش را پیش برد و در نخستین مواجهه با دوستدارانش روی صحنه گفت: «از اینکه در پاییز باز هم میزبان شما هستم، خوشحالم. پاییز برای من معنی و مفهوم دیگری در سال دارد و از اینکه امسال هم پاییز همصدا می‌شویم انرژی خوبی دارم.»

رستاک حلاج در ادامه با تقدیر از ترانه سرای سرشناس برخی آثارش که در سالن حضور داشت گفت: «حسین غیاثی از نسل جدید ترانه سراهاست که این روزها به شدت توانسته خودی نشان دهد. تاثیر عاشقانه‌های این نسل در موسیقی پاپ از او بسیار بالاست.

خوشحالم که او امشب اینجاست و من میزبان او هستم.»محسن چاوشی خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم کننده سبک پاپ و راک میباشد. محسن چاوشی اصالتی کرد تبار دارد ولی بخاطر شغل پدرش که کارمند شرکت نفت خرمشهر بود به آنجا مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر متولد شد. او فرزند پنجم خانواده است و سه برادر و دو خواهر دارد. شاید هیچ خواننده مطرحی پیدا نشود که با گذشت ۱۰ سال از مطرح شدن نام و فعالیتش، کنسرتی برگزار نکرده باشد. همین امر باعث شده عده ای بگویند محسن چاوشی توان اجرای زنده را ندارد، اما خود او گفته بهتر از هر کسی در اجرای زنده مهارت دارد. رونمایی محسن چاوشی از قطعه جدید خود درباره امیرالمومنین علیه السلام پر بازدیدترین شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا