حسودی همسر جاستین بیبر آبروشو برد

به گزارش سبک ایده آل به نقل از وقت صبح، کاربران اینترنتی هیلی بیبر را به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین شرکت در مراسم عروسی با پوشیدن لباس سفید، انتقاد کرده‌اند!

طرفداران در مورد رنگ لباس هیلی بیبر در روز عروسی دوست صمیمی‌اش اختلاف نظر دارند. ب

برخی معتقدند او با پوشیدن لباس سفید قوانین را شکسته است و برخی دیگر معتقدند لباس او برای این مراسم آبی است. کاربران اینترنتی سفید پوشیدن هیلی بیبر در روز عروسی دوستش را نشانه‌ای از حسودی کردن او می‌دانند.

هیلی بیبر به دلیل لباسی که برای مهمان عروسی یکی از دوستانش پوشیده بود به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

بنیانگذار جذاب کمپانی Rhode Skin برای عروسی دوستش استفانی شپرد در آخر هفته، ظاهری بسیار جذاب داشت. هیلی عکس‌هایی از ظاهر زیبای خود برای این مراسم را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

لباس رنگ روشن این خانم مدل جولن باعث بوجود آمدن جنجالی بزرگ در بخش نظرات این پست اینستاگرامی شد. یکی از طرفداران در کمال ناباوری نوشت: “صبر کن اما او این لباس را برای عروسی پوشیده است؟! لباس سفید برای عروسی یک نفر؟؟»

لباس جنجالی هیلی بیبر برای عروسی دوستش

دفاع کاربران از خانم مدل و همسر جاستین بیبر!

با این حال، برخی دیگر خاطرنشان کردند که این لباس آبی روشن است. کاربران زیادی به دفاع از هیلی بیبر برخواستند و ظاهر او را شیک و کلاسیک خواندند. این کاربران با اشاره به زیبایی و جذابیت هیلی بیبر او را مورد تحسین قرار دادند.

به نظر می رسد یک قانون نانوشته در مورد لباس مهمانان برای مراسم عروسی وجود دارد. مهمانان باید پوشیدن لباس‌هایی به رنگ سفید و سایر رنگ‌های بسیار کم رنگ اجتناب کنند.  – مگر اینکه تم کاملاً سفید وجود داشته باشد.

هیلی بیبر این پیراهن را برای مراسم عروسی استفانی شپرد و لری جکسون پوشید. استفانی یک بازیگر، کارآفرین، حامی محیط زیست و شخصیت تلویزیونی است. او با کیم کارداشیان نیز همکاری کرده است. افراد مشهوری مانند کیم و مادرش کریس جنر در این مراسم حضور داشتند. این عروسی پر از چهره‌های مشهور بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا