حضور سرد یکتا ناصر در تولد منوچهر هادی!+ویدیو

مدتی است که شایعه جدایی منوچهر هادی و یکتا ناصر به گوش می‌رسد.

اما در ویدئویی که به تازگی منتشر شده، یکتا ناصر در جشن تولد منوچهر هادی شرکت کرده است. هر چند که او در پیام تبریکش منوچهر هادی را بابای سوفیا خطاب می‌کند.

و همچنین در مواجهه با منوچهر هادیریال یکتا ناصر آشکارا برخورد سردی دارد.

د

از نقدهای احتمالی ناراحت نمی‌شوم

یکتا ناصر که این روزها با بازی در نمایش «نویسنده مرده است»، روی صحنه می‌رود، می‌گوید که بزرگ‌ترین برگ برنده‌اش در بازیگری، تمرکز بالای اوست.

این بازیگر در گفتگو با ایسنا از تجربه بازی‌اش در این نمایش گفت و تاکید کرد که از نقدهای احتمالی ناراحت نمی‌شود.

ناصر که آخرین بار سال ۹۴ در نمایش «ترور» به کارگردانی حمیدرضا نعیمی روی صحنه رفته، درباره فاصله زیاد بین کارهایش در تئاتر گفت:

بعد از بازی در نمایش «ترور»، دخترم به دنیا آمد که طبیعتا در آن مقطع، تنظیم زمان برای حضور در تمرین تئاتر کار بسیار سختی بود. به خصوص که در انجام کارهایم به شدت مقید و مسئولیت‌پذیرم و می‌دانم آماده‌سازی یک نمایش ممکن است. مدت زمانی طولانی ادامه پیدا کند و بازیگر در این پروسه، باید بدون هیچ عذر و بهانه‌ای و با تمام انرژی حضور داشته باشد.

او با اشاره به رکود تئاتر در دوران کرونا ادامه داد: یک دوره طولانی هم که درگیر کرونا بودیم و البته در تمام این مدت خیلی دوست داشتم فرصتی برای بازی روی صحنه پیدا کنم.

از آنجاکه بازیگر حرفه‌ای تئاتر نیستم و بازی در یک اثر نمایشی برایم یک کار حرفه‌ای به معنای کسب درآمد قلمداد نمی‌شود. بنابراین فقط کاری را انتخاب می‌کنم که صد درصد آن را دوست داشته باشم.

در حالیکه در پروژه‌های تصویری، اغلب ناچارم اولویت‌بندی کنم چون حرفه من است. و قرار نیست خیلی از آن دور بمانم ولی وضعیت تئاتر متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا