حمله ببر به عوامل برنامه تلویزیونی خبرساز شد

یکی از عوامل برنامه «در استان» شبکه تهران که روز گذشته هنگام تهیه گزارش از باغ‌وحش صفادشت مورد حمله‌ یکی از ببرهای این باغ وحش قرار گرفته و مجروح شده بود، پس از انجام عمل جراحی در شرایط جسمی بهتری قرار داد.

به گزارش پارسینه پلاس، مصطفی جعفر یحیی ـ مدیر روابط عمومی شبکه تهران ـ در گفت‌وگویی با ایسنا درباره آخرین وضعیت سلامت یکی از عوامل برنامه «در استان» که روز یکشنبه پس از حمله ببر مجروح شده بود، توضیح داد: ایشان پس مداوای اورژانسی، به بیمارستان رسول اکرم(ص) منتقل شد و همان شامگاه گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت. خوشبختانه عمل جراحی موفقیت‌آمیز بود و ایشان هم‌اینک در بخش آی‌سی‌یو جراحی روند رو به بهبودی را می‌گذرانند.

جعفر یحیی با بیان اینکه امروز جمعی از مدیران صداوسیما به ملاقات فرد آسیب‌دیده رفته‌اند، خاطرنشان کرد: امروز ـ دوشنبه ـ ۱۲ آذر ماه ـ آقایان دکتر محمد باقر اعملی (مدیر شبکه تهران)، دکتر حسین قرایی (مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی)، مهدی کریمی زارچی (مدیر گروه شهرستان‌ها) و بنده به همراه تعدادی از همکاران برنامه «در شهر» و «در استان» به ملاقات ایشان رفتیم و ایشان حالشان رو به بهبود است و ماجرا را برایمان شرح دادند.

روز شنبه، گروه تولید برنامه «در استان» برای تهیه گزارشی از وضعیت باغ وحش صفادشت به این محل مراجعه می‌کنند. پس از انجام هماهنگی‌های لازم، تیم در استان همراه با شهردار صفادشت، پیمانکار و مربیان باغ وحش شروع به تصویربرداری می‌کنند. در اواسط گزارش وارد راهروی قفس ببر می‌شوند که به دلیل باز بودن در قفس یکی از ببرها بیرون می‌آید و به سوی تیم تهیه گزارش در استان حمله‌ می‌کند.

بنابر این گزارش، در پی این حمله جراحت شدیدی به یکی از عوامل برنامه وارد می‌شود و منجر به بستری شدن وی می‌شود.

برنامه در استان در پی تماس‌ها و درخواست‌های مکرر مردمی نسبت به تهیه این گزارش اقدام کرده بود. در گزارش‌های رسیده به این برنامه آمده است: قرار است این باغ وحش به زودی تعطیل شود.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا