خالکوبی جدید “بریتنی اسپیرز” پس از طلاق از آقای ایرانی!

بریتنی اسپیرز در بحبوحه طلاق از سام اصغری، خالکوبی جدید خود ار یک مار را به نمایش گذاشت: «من خیلی هیجان زده هستم»

به گزارش پارسینه پلاس، بریتنی اسپیرز خانم خواننده مشهور در جدیدترین پست اینستاگرامی خود از طرح خالکوبی جدید خود پرده برداری کرده است.

بریتنی اسپیرز خواننده سبک پاپ ۴۱ ساله در نزدیکی کمر خود طرح یک مار را خالکوبی کرده است. او در پست اینستاگرامی خود این طرح را به طرفدارانش نشان داد.

ویدئوی جدیدی که بریتنی اسپیرز به اشتراک گذاشته است با نمایش خالکوبی جدیدش آغاز می‌شود. خانم خواننده با فریاد در این ویدیو می‌گوید:

«بچه‌ها خالکوبی مار جدید من. من خیلی هیجان زده‌ام!» او در این کلیپ با لبخندی بزرگ در اطراف می‌رقصد تا با دوربین روبرو شود.

خالکوبی جدید خواننده بریتنی تنها چند هفته پس از شکستن سکوتش در مورد جدایی از همسرش سام اصغری منتشر شد.

صحبت‌های بریتنی اسپیرز درباره طلاق از سام اصغری!

او در یک پست اینستاگرامی در ۱۸ آگوست به طلاق قریب الوقوع آنها پرداخت و در آن زمان نوشت: «همانطور که همه می‌دانند.

من و حسام دیگر با هم نیستیم… ۶ سال زمان زیادی برای بودن با کسی است، بنابراین، من کمی شوکه هستم اما … من اینجا نیستم که دلیلش را توضیح دهم زیرا صادقانه بگویم که این به هیچ کس مربوط نمی‌شود.»

خانم خواننده ادامه داد: «من دیگر نمی‌توانستم درد را تحمل کنم! مدت زیادی است که نقش بازی می‌کنم. پست‌های اینستاگرام من ممکن است عالی به نظر برسد، اما از واقعیت فاصله زیادی دارد و فکر می‌کنم همه ما این را می‌دانیم!

من دوست دارم احساسات و اشک‌هایم را در مورد احساس واقعی خود نشان دهم، اما دلایلی وجود دارد که نتوانم. من همیشه مجبور بوده‌ام نقاط ضعفم را پنهان کنم!»

اسپیرز و اصغری ۲۹ ساله پس از ۱۴ ماه ازدواج در ۱۶ اوت از هم جدا شدند. این بازیگر ایرانی در همان روز درخواست طلاق داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا