خانم بازیگر مشهور به رابطه مخفی پایان داد

اِما واتسون خانم بازیگر مشهور بریتانیایی که نامزدی خود را برای 18 ماه مخفی نگه داشت، حالا از برندون گرین جدا شده است.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از وقت صبح، اِما واتسون بازیگر ۳۳ ساله بریتانیایی و برندون، پسر  فیلیپ گرین، پس از ۱۸ ماه به رابطه احساسی جدی خود پایان داده‌اند.

اِما واتسون بازیگر بریتانیایی ۳۳ ساله پس از گذشت بیش از یک سال از نامزد میلیونر خود جدا شده است. برندون گرین فرزند تاجر مشهور بریتانیایی فیلیپ گرین است. این زوج در طول این ۱۸ ماه تمام تلاش خود را کردند تا رابطه احساسی خود را خارج از دید عموم نگه دارند. بر اساس گزارش‌ها این زوج پیش از کریسمس از یکدیگر جدا شده‌اند. با این حال خبر این جدایی به تازگی منتشر شده است.

رابطه احساسی میان خانم بازیگر هری پاتر و پسر برندون گرین جدی به نظر می‌رسید. این زوج حتی با والدین یکدیگر ملاقات کرده بودند و همچنین در کنار عزیزانشان از تعطیلاتی عاشقانه در ونیز لذت برده بودند.

اشاره خانم ستاره به جدایی از نامزدش!

اِما برای اولین بار زمانی با انتشار یک پست اینستاگرامی به جدایی خودد از نامزدش اشاره کرد. او در این پست درباره طالع بینی، عشق و زندگی صحبت کرده است. اِما در ادامه توضیح داد که چگونه زندگی خود را ارزیابی کرده است. او در این پست اعتراف کرده است که درمان‌های زیادی انجام داده است و همچنین به فوت مادربزرگ و پدربزرگش اشاره کرده است.

براساس گزارشی نزدیک به این زوج سابق، اِما و برندون در ابتدای سال به رابطه خود پایان داده‌اند و این بازیگر بریتانیایی از آن زمان به زندگی مجردی خود ادامه می‌دهد. برندون، ۳۰ ساله، پسر تاجر جنجالی بریتانیایی سر فیلیپ گرین است. او چندین بار در حالی که پدرش را برای رویدادهای عمومی و نمایش‌های مد همراهی می‌کرد، دیده شده است.

برندون گرین یک علاقه مند به علم آب و هوا است و همچنین همانند اِما واتسون به امور بشردوستانه می‌پردازد. این درحالی است که اِما واتسون از زمانی که مدرک  دانشگاهی خود را از دانشگاه براون دریافت کرد، تاکنون دو شرکت تولید فیلم راه‌اندازی کرده و همچنین یک آگهی تبلیغاتی برای برند لوکس پرادا کارگردانی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا