خانم خواننده مشهور پس از مصرف زیاد مواد دچار آسیب مغزی شد!

دمی لواتو خانم خواننده و بازیگر 31 ساله در یکی از مهمانی‌های مشهور خود به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر با آسیب مغزی مواجه شد.

دمی لواتو خانم خواننده مشهور در مصاحبه اخیر خود درباره لحظه تاریکی از زندگی خود صحبت کرده است! دمی لواتو اخیراً به عنوان یکی از مجریان جوایز وی ام اِی معرفی شده است.

این خانم خواننده اخیرا در مورد مبارزه خود با اعتیاد و شبی در سال ۲۰۱۸ که زندگی او را برای همیشه تغییر داد، صحبت کرده است.

دمی لواتو در حال حاضر مشغول به اجرای کنسرت و تولید موسیقی جدید است، اما زندگی دمی همیشه اینطور نبود. او سال‌ها با پرخوری عصبی، اختلال دوقطبی و اعتیاد رنج می‌برد.

اما یک شب در جولای ۲۰۱۸ زندگی او را برای همیشه تغییر داد. در زمان اوج اعتیادش او، با اختلال‌های روانی زیادی درگیر بود.

خانم خواننده در مورد این زمان تاریک از زندگی‌اش گفت: «من در موقعیت ناخوشایند گیر کرده بودم. در آن زمان کاملا هوشیار بودم. با خودم فکر می‌کردم من شش سال است که هوشیار هستم اما احساس بدبختی می‌کنم.»

او با تیمش تماس گرفت و به گفته خانم خواننده، آن‌ها گفتند: «تو خیلی خودخواه رفتار می‌کنی. این کار نه تنها برای شما بلکه برای ما نیز مضر است.»

آسیب‌های شدید فیزیکی و روانی خانم خواننده از اعتیاد!

نگرش معمولی و خودخواهانه تیمش او را تحریک کرد. «وقتی این را شنیدم، مشکل اصلی من این بود که پدرم من را در کودکی ترک کرد.

او معتاد بود و من خاطرات روشنی از رفتن او دارم. وقتی او رفت من کاملاً احساس رها شدن کردم. بنابراین به مشروب رو آوردم.»

سپس در ۲۴ جولای ۲۰۱۸ برای جشن تولد یکی از دوستانش به لس آنجلس رفت. پس از جشن گرفتن در یک رستوان، گروهی از دوستانش به دمی پیوستند و به عمارت ۷ میلیون دلاری او بازگشتند

بر اساس گزارش‌ها، دمی در آن زمان با دوستانی ناباب وقت می‌گذراند.

دمی بیهوش شد!

حوالی ساعت ۱۱ صبح روز بعد، دستیارش او را بیهوش در رختخواب یافت و با آمبولانس تماس گرفت. د

ستیارش از دارویی که برای معکوس کردن یا کاهش مصرف مواد افیونی استفاده می‌شود و در داروخانه‌های مختلف یافت می‌شود، استفاده کرده و جان او را نجات داد.

یک ماه پس از اعتیاد بیش از حدش، دمی به اینستاگرام بازگشت تا به طرفداران اطمینان دهد که حالش خوب است.

او گفت: «من سه بار سکته کردم. حمله قلبی کردم. دچار آسیب مغزی شدم و امروز هم با عوارض آن دست و پنجه نرم می‌کنم. من دیگر رانندگی نمی‌کنم زیرا در بینایی‌ام نقاط کوری وجود دارد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا