خانم سوپرمدل و دوست صمیمی “تیلور سویفت” مادر شد!

کارلی کلاوس سوپرمدل مشهور 30 ساله و دوست صمیمی سابق تیلور سویفت تولد دومین فرزند خود را جشن گرفته است!

به گزارش سبک ایده آل، کارلی کلاوس سوپرمدل مشهور و همسرش جاشوا کوشنر با انتشار عکس‌هایی خبر تولد دومین فرزندشان را منتشر کردند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، جاشوا کوشنر سرمایه گذار موفق آمریکایی با انتشار عکسی از فرزندش در اینستاگرام نوشت: «به این دنیا خوش آمدی» این دومین فرزند کارلی کلاوس و جاشوا کوشنر است. این زوج در سال ۲۰۱۸ ازدواج کردند.

فرزند دوم این زوج روز سه شنبه به دنیا آمد. خانم سوپرمدل و همسرش هنگام حضور در مراسم مت گالا در ماه می، اعلام کردند که در انتظار عضو جدید خانواده خود هستند.

خانم مدل ویکتوریا سیکرت برآمدگی شکم خود را در یک لباس مشکی خوش فرم که با رشته‌های بلند مروارید و مهره‌هایی دور کمر تزئین شده بود، به نمایش گذاشت.

اولین عکس از فرزند تازه متولد شده خانم سوپرمدل
اولین عکس از فرزند تازه متولد شده خانم سوپرمدل

در طی مصاحبه‌ای بر روی فرش قرمز، کلاوس ۳۰ ساله فاش کرد که چرا مهمترین شب در دنیای مد و فشن را برای اعلام این خبر خوشحال کننده انتخاب کرده است.

او گفت: «قطعا این مهمترین شب در دنیای مد است. صادقانه نمی‌دانم چطور توانستیم این خبر را تا الان مخفی نگه دارم. من یک مهمان اضافه با خودم دارم!»

صحبت‌های خانم سوپرمدل درباره مادر شدن!

اولین فرزند این زوج که در سال ۲۰۲۱ متولد شد پسری به نام لوی جوزف است. سه سال پیش از تولد اولین فرزندشان این زوج در شمال نیویورک ازدواج کردند.

در آوریل سال ۲۰۲۲، این خانم مدل در مورد اینکه چگونه اولویت‌هایش از زمان مادر شدن تغییر کرده است، صحبت کرد. او توضیح داد: «هر پدر و مادری این لحظه را تجربه می‌کند. این عمیق‌ترین تجربه‌ مادر شدن است.

من تا قبل از بچه‌دار شدن هیچ تصوری از آن نداشتم. اولویت‌های شما تغییر می‌کنند. همه چیز تغییر می‌کند.

فکر می‌کنم چند سال اخیر من و همسرم را نیز تغییر داده است. پیش از هر چیز یاد گرفتم تا از زمانم به بهترین نحو ممکن استفاده کنم.»

کارلی کلاوس و همسرش در مراسم مت گالا

علاوه بر لذت بردن از مادر شدن، زندگی زناشویی نیز برای کلاوس اهمیت زیادی دارد. در طی یک مصاحبه در سال ۲۰۲۰ این خانم سوپرمدل درباره همسرش گفت: «من مطمئنم که نیمه گم شده‌ام را ملاقات کردم، ازدواج کردم و دیوانه وار عاشق او هستم.

همسرم واقعاً شریک زندگی من است. او بهترین دوست من است. او نیمه دیگر من است. نمی‌دانستم که می‌توانم کسی را به این شکل دوست داشته باشم.

احساس می‌کنم تقریباً بزرگ شده‌ام. من او را در ۱۹ سالگی ملاقات کردم و فکر می‌کنم از آن طمان رشد زیادی داشتم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا