خانم سوپرمدل از نامزد جدیدش رونمایی کرد!

بلا حدید، خانم سوپرمدل مشهور، مردی جدید در زندگی خود دارد اما این مرد خوش شانس کیست؟!

به گزارش پارسینه پلاس، بلا حدید رابطه عاشقانه جدید خود را تایید کرده است اما بسیاری نمی‌دانند این مرد خوش شانس کیست.

بلا حدید از اواخر سال گذشته دست در دست مرد جدیدی دیده شده است. خانم سوپر مدل پیش از این با دِ ویکند، خواننده مشهور و مارک کالمن، مدیر هنری موفق در رابطه بود.

مرد جدید زندگی این سوپرمدل آدان بانوئلوس، یک گاوچران است!

بانوئلوس یک سوارکار مکزیکی-آمریکایی است. او در فورت ورث، تگزاس زندگی می‌کند و پسر آسنسیون بانوئلوس، اولین مکزیکی-آمریکایی است که تا کنون به تالار مشاهیر انجمن اسب سواری ملی معرفی شده است.

ستاره ای بزرگ در دنیای سوارکاری

بانوئلوس فقط یک سوارکار معمولی شما نیست، او در واقع یک ستاره بزرگ در دنیای اسب سواری است. در سال ۲۰۱۷، او به عنوان یکی از جوانترین شرکت کنندگان در تمام دوران، وارد تالار مشاهیر سوارکاران انجمن اسب سواری ملی شد و در سال ۲۰۲۰ قهرمانی آزاد این رشته را به دست آورد.

جدا از موفقیت خود به عنوان یک سوارکار، او اکنون در آموزش و نمایش اسب‌های در این رشته تخصص دارد. او همچنین سوارکاران را آموزش می‌دهد.

نامشخص نیست که این زوج چگونه با یکدیگر آشنا شدند اما می‌دانیم بلا حدید عاشق اسب و یک سوارکار حرفه‌ای است. بلا با ورزش سوارکاری بزرگ شده و اخیراً پس از یک وقفه در دنیای مد و فشن به دلیل بیماری لایم، به سوارکاری رقابتی بازگشت.

خانم سوپرمدل همچنین به تازگی خانه‌ای در یک محله روستایی در فورت ورث تگزاس خریداری کرد تا به شریک زندگی خود نزدیک‌تر باشد. بانوئلوس نیز در همان محله خانه دارد و این زوج اغلب روزها را در این دو ملک می‌گذرانند.

منبع: وقت صبح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا