پشت پرده زندگی زباله‌گرد میلیاردر بجنوردی

رئیس هماهنگی و نظارت خدمات شهری شهرداری بجنورد از کشف ۸۰ خاور زباله که مدت ها در یک منزل مسکونی جمع آوری شده بود خبر داد.

به گزارش پارسینه پلاس، چندی پیش معاون خدمات شهری شهردار بجنورد از شناسایی یک منزل که در آن نزدیک به ۸۰ خاور زباله نگهداری میشد خبر داد و در تشریح این ماجرا گفت: «مدتی قبل همسایه‌های یک منزل مسکونی در یکی از محله‌های بجنورد به خاطر شدت بوی تعفن و آلودگی‌های ایجاد شده به دلیل تجمع چندین تن زباله در یک منزل مسکونی، اعتراض خود را به شهرداری اعلام کردند و درخواست رسیدگی داشتند که با دستور دادستان این موضوع پیگیری و مشخص شد.»

▫️پس از ورود شهرداری و تخیله زباله ها مشخص شد، مرد میلیاردری که مشکل روانی دارد و در بجنورد زباله‌گردی می‌کند، این زباله‌ها را در خانه‌اش جمع کرده و در میان آنها زندگی می‌کند!همه نوع زباله در این ملک پیدا می‌شد اما نمی‌توان آن را یک ضایعاتی غیرمجاز قلمداد کرد چراکه صاحب این ملک مسکونی ارزشمند هیچ زباله‌ای را تفکیک نکرده و به فروش نرسانده و در کنار آنها در اتاق و منزلش زندگی می‌کرد! در میان این زباله‌ها، لاشه گربه و سگ هم پیدا شده است.

بررسی‌ها نشان داد خانواده این فرد از افراد صاحبنام بجنورد هستند و بیشترشان در خارج از کشور سکونت دارند و این فرد درحال حاضر سرپرستی ندارد؛ به همین دلیل به گرمخانه شهرداری بجنورد منتقل شد.

منبع: اقتصادنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا