خواستگاری ساحلی از خانم خواننده ۴۴ ساله!

نیکول شرزینگر خانم خواننده آمریکایی خبر نامزدی خود را با انتشار عکس‌هایی از خواستگاری ساحلی خود منتشر کرد.

به گزارش سبک ایده‌آل،  تام ایوانز بازیکن فوتبال آمریکایی در کنار ساحل از نیکول شرزینگر خواننده مشهور آمریکایی خاستگاری کرد.

نیکول شرزینگر پس از خواستگاری خیره کننده در کنار ساحل با تام ایوانز نامزد کرد.

این خانم خواننده عکس‌هایی از خواستگاری خود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

تام ایوانز اخیراً در تعطیلات خود در هاوایی از شریک زندگی‌اش خاستگاری کرد.

این خواننده و ترانه سرا ۴۴ ساله و بازیکن سابق فوتبال آمریکایی ۳۸ ساله کمی بیش از سه سال است که رابطه عاشقانه خود را آغاز کرده‌اند.

در عکس‌های به اشتراک گذاشته شده توسط خانم خواننده تام ایوانز در حالی که جعبه حلقه ازدواج را در دست دارد جلوی نیکول زانو زده است.

عکس دیگر این زوج را پس از خواستگاری در حالی که یکدیگر را در آغوش گرفته‌اند نشان می‌دهد.

ازدواج نیکول شرزینگر و تام ایوانز

نیکول در تایید خبر نامزدی خود در پستی اینستاگرامی نوشت: «من جواب بله دادم.» در حالی که تام ایوانز در پستی دیگر در صفحه شخصی خود خطاب به خانم خواننده نوشت: «شریک همیشگی من!»

نیکول در اوایل هفته جاری از بازگشتش به ایالت محل تولد خود، هاوایی، خبر داد. او همچنین عکس‌هایی از خود در حال لذت بردن از تعطیلاتش در ساحل اوآهو به اشتراک گذاشت.

این ساحل ممکن است جایی باشد که این زوج در آن نامزد کرده‌اند.

بخش نظرات پست‌های اینستاگرامی این زوج مللو از پیام‌های تبریک شده است. به گزارش وقت صبح از افراد مشهوری که برای این زوج آرزو خوشبحتی کردند می‌توان به ربل ویلسون، گلوریا گینور، پیکسی لات، نائومی کمپبل و لارا وایتمور اشاره کرد.

نیکول شرزینگر فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه موسیقی را در سال ۲۰۰۳ با عضوت در گروه «Pussycat Dolls» آغاز کرد. کیمبرلی وایات، یکی از هم گروهی‌های سابق نیکول در این گروه نیز نامزدی این زوج را تبریک گفته است.

بر طبق شایعات این زوج در سال ۲۰۱۹ در برنامه «X Factor: Celebrity» با یکدیگر آشنا شدند. مسابقه‌ای که نیکول شرزینگر در آن به عنوان داور حضور داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا