خواهر سام اصغری در مسابقه دختر شایسته شرکت کرد+تصاویر

عکس هایی از شرکت خودسرانه فرزانه اصغری خواهر سام اصغری در مسابقه دختر شایسته را ملاحظه نمایید.

به گزارش پارسینه پلاس و به نقل از رکنا، ساعاتی قبل اکانت رسمی «میس یونیورس پرشیا»، با انتشار پستی اعلام کرد که « فرزانه اصغری » یکی از کاندیداها در اولین مسابقه «دختر شایسته ایران» خواهد بود.

فرزانه که بیشتر با نام «فی» شناخته می‌شود، خواهر « سام اصغری » مدل و همسر سابق بریتنی اسپیرز است. طبق بیوگرافی پیج فی‌، او نیز مانند برادرش در زمینه مدلینگ فعال است، فی همچنین پرستار و تکنسین پوست و زیبایی نیز می‌باشد.

ماه گذشته «گلشن بختیاری» مدیر «میس یونیورس پرشیا» با انتشار استوری عنوان کرد «مه‌لقا جابری» مدل و اینفلوئنسر ۳۴ ساله ایرانی نیز یکی از کاندیدهایی خواهد بود که در خرداد ۱۴۰۳ در شهر رُم برای به دست آوردن تاج «دختر شایسته ایران» باید با سایر کاندیداها رقابت کند.

پس از انتخاب نماینده ایران، برنده مسابقه برای رقابت بین المللی با نمایندگان سایر کشورها باید در مسابقه «Miss Universe» شرکت کند، همچنین امسال برای اولین بار محدودیت سنی شرکت کنندگان در مسابقه «میس یونیورس» توسط داوران مسابقه حذف شده است.

امسال برای اولین بار در تاریخ، نمایندگان دختر شایسته ایران و عربستان سعودی در مسابقه رسمی «میس یونیورس» شرکت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا