داستان بیماری مجری معروف، برای اولین بار در تلویزیون بازگو شد

مرتضی حسینی مجری معروف کشورمان است ک سالهاست در این عرصه فعالیت می کند. برادر او محمد حسینی نیز مجری تلویزیون بود که چند سال پیش از ایران رفت و در یک شبکه ماهواره ای مشغول فعالیت شد. ماجرای ۱۷ سال درگیری با بیماری و درمان ناگهانی آن، برای اولین بار در تلویزیون، از زبان مرتضی حسینی در برنامه “ازسرگذشت” را مشاهده می کنید.

بد نیست درباره مرتضی حسینی بیشتر بدانید

سید مرتضی حسینی متولد ۶ شهریور ۱۳۵۲ در شهر ری است . او برادر سید محمد حسینی است که چند سال پیش از کشور خارج شد و در شبکه های ماهواره ای مشغول به فعالیت شد. حسینی فارغ‌التحصیل حقوق از دانشگاه خوراسگان اصفهان است.

اجرای صد‌ها تئاتر، ۴ سال گویندگی رادیو و برنامه‌ها و مسابقاتی چون: نیم‌نگاه، داخل پرانتز، هفت رنگ، سلام هموطن، سلام ایرانی، ترافیک و محله، وقت مسابقه، شهر به شهر و… بخشی از فعالیت‌های ۱۲ ساله او را رقم می‌زنند. به بهانه بیماری مرتضی حسینی درباره این مجری بیشتر صحبت می کنیم.

مصاحبه با مرتضی حسینی

دوران کودکیتون چگونه گذشت؟

سال ۱۳۵۲ در محله شهر ری تهران متولد شدم. ۸ برادر و ۳ خواهر هستیم. دوران کودکی‌ام بیشتر با برادر‌هایم گذشت. با جوراب‌هایم توپ درست و با آن فوتبال بازی می‌کردیم. دوران بسیار خوب و شیرینی بود .

بهترین خاطره شما از اجرا؟

اولین بار در رادیو یک شعر خواندم که این بود: «سلام؛ توپ یأس رو شوتش کن، دریبل کن همه غم‌ها را» وقتی من این شعر رو با آهنگ‌ بندری خواندم، صدابردار هم فکر کرده بود شعر است و صدایم را ضبط کرد. بعد از اتمام کار در راه برگشت به خانه در تاکسی صدای خودم را از رادیو شنیدم به راننده تاکسی گفتم که این صدای من است اما باورش نمی‌شد. وقتی صدایم را از رادیو شنیدم، بسیار ذوق زده شده بودم.

شاخصه و ویژگی مجری موفق؟

ویژگی مجری موفق مردمی بودن است و این که در زمینه‌های مختلف مطالعه داشته باشد. وقتی مجری اطلاعات بالایی داشته باشد، بهتر مشکلات را متوجه می‌شود و بهتر می‌تواند نماینده خوبی از طرف مردم در رسانه‌ ملی باشد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا