دام خجالت آور شهرداری سمیرم برای خواهران منصوریان

هیئت ووشو سمیرم بنری برای خوشامدگویی از خواهران منصوریان تهیه کرد اما باعث اختلاف و جنجال بین مسئولان شد.

به گزارش پارسینه پلاس، خواهران منصوریان پس از افتخارآفرینی در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با استقبال عجیبی از سوی مسئولان شهرستان سمیرم مواجه شدند.

الهه و شهربانو منصوریان ملی‌پوشان ساندای ووشوی کشورمان پس از کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو، در روز‌های گذشته وارد ایران شدند و برای استراحت به شهرستان سمیرم استان اصفهان، زادگاه خود بازگشتند.

هیئت ووشو شهرستان سمیرم در راستای استقبال از این قهرمان اقدام به تهیه بنر خوشامدگویی در سطح این شهر می‌کند. اما در اتفاقی عجیب شهرداری و فرمانداری این شهرستان برای هزینه این بنر دچار اختلاف می‌شوند. و در تماس با هیئت ووشو این شهرستان پیگیر هزینه اجاره این بنر می‌شوند.

این موضوعی است که شهربانو منصوریان با انتشار ویدئویی در فضای مجازی آن را روایت و در نهایت با گرفتن کارگر اقدام به جمع‌آوری این بنر‌ها کرد.

این اتفاق عجیب در شرایطی صورت گرفته که مسئولان استان‌های مختلف در روز‌های اخیر نه تنها با تهیه بنر‌های خوش‌آمدگویی افتخارآفرینی قهرمان شهر خود را تبریک می‌گویند، بلکه مراسمی نیز برای استقبال از این قهرمانان برگزار می‌کنند.

الهه منصوریان با کسب سه مدال نقره و یک برنز بازی‌های آسیایی و سه مدال طلا، یک نقره و یک برنز جهان و شهربانو منصوریان با یک مدال نقره و یک مدال برنز بازی‌های آسیایی و پنج مدال طلای جهان از پرافتخارترین ورزشکاران شهرستان سمیرم استان اصفهان هستند.

منبع:تسنیم

1 دیدگاه

  1. من کاری با مسئولان شهر سمیرم ندارم که قطعا مثل خیلی جاهای دیگه نه دلسوز هستند و هم دنبال پرکردن جیب خود.اما من در تعجبم از مردم شهر ،یعنی واقعا نمیتونستن یه استقبال مردمی مناسب واسه قهرمان های شهرشون برگزار کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا