دختر ۱۷ ساله جلوی چشم همه به قتل رسید+عکس قاتل

ساعت ۲۰ پنج‎شنبه گذشته دختر نوجوانی که کاپشن آجری‌رنگ به تن داشت، مقابل چشمان وحشتزده رهگذران و عابران در خیابان شهید شفیعی هدف ضربات هولناک کارد قرار گرفت. پسر جوان چنان با چهره‌ای خشم‌آلود تیغه کارد را بر نقاط مختلف پیکر دختر نوجوان فرود می‌آورد که هیچ‌کس را جرأت نزدیک شدن به وی نبود.

به گزارش پارسینه پلاس، لحظاتی بعد جیغ‌های دلخراش دختر در حالی خاموش شد که پیکر غرق خون وی کنار خیابان افتاد و خون زیادی درون جوی حاشیه خیابان سرازیر شد. ضارب خشمگین که با رفتار دهشتناک خود ولوله عجیبی توام با ترس و وحشت به راه انداخته بود، کارد خون‌آلود را کنار پیکر نیمه‌جان دختر انداخت و از مقابل چشمان حیرتزده رهگذران و کسبه محل گریخت

طولی نکشید که نیرو‌های امدادی و پلیس از راه رسیدند، اما دختر مذکور با ۲۰ ضربه کارد به قتل رسیده بود.

عقربه‌های ساعت نهم آذر به ۲۰ شب رسیده بودند که توقف خودروی حامل قاضی ویژه قتل عمد در محل وقوع جنایت به همهمه‌ها و حدس و گمان‌های تجمع‌کنندگان اطراف جسد پایان داد و نیرو‌های انتظامی تلاش کردند افراد زیادی را متفرق کنند که اطراف جسد حلقه زده بودند و نگران و مضطرب درباره این جنایت آشکار سخن می‌گفتند.

دقایقی بعد تحقیقات میدانی قاضی دکتر صادق صفری در حالی آغاز شد که برخی از شاهدان عینی ضارب را جوانی حدود ۲۲ ساله معرفی کردند. کارد خون‌آلود برای انجام آزمایش‌‎های تخصصی تحویل عوامل بررسی صحنه جرم شد و بررسی‌‏های جنایی با اظهار نظر دکتر رضازاده (پزشک قانونی) مبنی بر اینکه حدود ۲ ساعت از وقوع جنایت می‌گذرد، در حالی ادامه یافت که مشخص شد دختر ۱۷ ساله «زینب- الف» نام داشت و به خاطر اختلافات خانوادگی با نامزدش هدف ضربات کارد وی قرار گرفته است.

در همین حال برادر مقتول به صحنه جنایت وارد شد و «احمد- ح» را قاتل خواهرش معرفی کرد. او به قاضی صفری گفت: خواهرم حدود ۸ ماه قبل به عقد احمد درآمد، ولی نامزد خواهرم به وعده‌ها و قول و قرارهایش برای پرداخت ۳۰ میلیون تومان شیرب‌ها به خانواده عروس عمل نکرد. قرار بود او برای خواهرم طلا بخرد و مجلس جشن برگزار کند. با وجود این هیچ‌کدام از توافق‌های خانوادگی را جدی نگرفت و فقط امروز و فردا می‌کرد.

قتل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا