در آرایش چشم حرفه ای شوید

برای حرفه ای شدن در آرایش چشم و برای اینکه بتوانید خودتان در خانه مانند آرایشگرها چشمان تان را آرایش کنید این مطلب را از دست ندهید.

به گزارش سبک ایده آل به نقل از نمناک، هر خانمی باید خودآرایی بلد باشد و نیازی به آرایشگاه رفتن نداشته باشد، معمولا خانم ها در آرایش چشم مشکل دارند و آن را به دست آرایشگر میسپارند اما در این بخش  به شما میگوییم چگونه در خانه چشم هایتان را برای جشم ها و مجالس آرایش کنید. با این آرایش چشم میتوانید صاحب چشمان زیبا و جذابی شوید .

– اولین کاری که باید انجام دهید این است که صورت تان را با صابون به خوبی بشویید و خشک کنید سپس زیر چشم ها کمی نرم کننده بزنید.

در آرایش چشم حرفه ای شوید

– با کرمی که یک درجه از پوست تان روشن تر است سیاهی دور چشم ها را بپوشانید برای این کار بهتر است از کانسیلر استفاده کنید، کانسیلر چروک دور چشم ها را نیز ناپدید میکند.

– برای سایه چشم بهترین رنگی که میتوانید همیشه از آن استفاده کنید صورتی ملایم و قهوه ای روشن است سعی کنید همیشه از دو یا سه ترکیب رنگ استفاده کنید، زیر ابروها رنگ روشن بزنید مانند سفید.

سایه چشم زدن

– نوبت به کشیدن خط چشم میرسد میتوانید از خط چشم مایع، مداد چشم، خط چشم ماژیکی و … استفاده کنید بستگی دارد با کدام راحت تر باشید سعی کنید خط چشم تان نازک و دنباله کوچک داشته باشد.

– مژه ها تاثیر زیادی در جذابیت چشم ها دارند پس بهتر است قبل از ریمل زدن آن ها را با فرمژه فر کنید و ان ها را رو به بالا متمایل کنید.

ریمل زدن حرفه ای

– ریمل وظیفه بلند کردن و حجم دادن مژه ها را دارد، ریمل ها انواع مختلفی دارند و شما باید با دقت و حوصله مژه هایتان را به خوبی ریمل بزنید تا بلند و پرپشت جلوه کنند.

در آرایش چشم حرفه ای شوید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا