دستگیری بازیکن سرشناس فوتبال ایران که پارتی مختلط برگزار کرد

«مهمانی‌های ویژه شب یلدا، ورودی آن 950هزار تومان. فقط باید قبل از این‌که ظرفیت تکمیل شود، بیعانه واریز کنید تا حضورتان قطعی شود.‌» شاید با این آگهی در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شده باشید که در چند روز گذشته در حال دست به دست شدن بود.

به گزارش پارسینه پلاس، لوکیشن مهمانی‌های‌شان هم کردان، مهرشهر و شاهین‌ویلای کرج است.

از باند بزرگی صحبت می‌کنیم که برگزارکننده پارتی‌های شبانه هستند و با اجاره ویلا در اطراف کرج، مهمانی شبانه برگزار می‌کردند و این بار قبل از برگزاری مهمانی شب یلدا از سوی پلیس دستگیر شدند. اعضای این باند ماشین‌های لاکچری داشتند و برای مهمانی‌ها بادیگارد داشتند تا امنیت شرکت‌کنندگان را تامین کنند. متهمان دستگیر شده اعتراف کردند تاکنون ده‌ها پارتی برگزار کرده و از هر مهمانی چند ۱۰ میلیون تومان به‌دست می‌آوردند.

در پارتی‌های بلیتی چه می‌گذرد؟

در پارتی‌های جدیدی که به نام پارتی بلیتی معروف شده و بیشتر در باغ‌های خوش آب و هوای اطراف شهرهای بزرگ برگزار می‌شود، افراد با خرید بلیت ورودی می‌توانند وارد مهمانی شوند و از امکانات مهمانی که با مهمانان محدود برگزار و بیش از چهار ساعت نیست، استفاده کنند. معمولا برگزارکنندگان این مراسم‌ها برای هر نفر بنا به خدمات بین ۵۰۰ هزار تا دو میلیون تومان می‌گیرند.

خدمات ویژه در مهمانی شبانه

در این مهمانی‌ها شما اگر معرف نداشته باشید، از ورود شما جلوگیری می‌شود. معرف‌ها از دوستان برگزارکننده یا مهمانان قبلی این مراسم هستند. پسر جوانی که از برگزارکنندگان این مهمانی‌هاست درباره نرخ و شرایط می‌گوید: مهمانی در اطراف تهران برگزار می‌شود و ورودی هر زوج دو میلیون تومان است. دی‌جی، مشروب و فینگرفود و مزه هم برای لذت بردن از مهمانی موجود است.

پسر جوان تاکید می‌کند: در این مهمانی‌ها ممکن است افراد مشهور حضور داشته باشند و به همین علت آوردن گوشی و دوربین ممنوع است. فقط زوجین می‌توانند به مهمانی بیایند و از ورود افراد مجرد جلوگیری می‌شود. به گفته این فرد، محل مهمانی امن است و افرادی در طول مسیر و اطراف بپا هستند و هر مورد مشکوکی را گزارش می‌کنند.

باغ‌ها اجاره‌ای است

پسر جوانی که پایه ثابت این مهمانی‌هاست هم می‌گوید: معمولا برگزارکننده پارتی شبانه، ویلا را چند ماهه با مبلغی گران‌تر از صاحب باغ اجاره می‌کند. این ویلاها در جاهای پرت و کم‌تردد است اما بادیگارد دارد و هرکسی نمی‌تواند ورود کند. من ماهی سه مهمانی می‌روم و بسته به فازی که دارم از امکاناتش استفاده می‌کنم.‌ از او درمورد مصرف مخدر در این مهمانی‌ها پرسیدیم که مدعی شد: برگزارکننده فقط مشروب سرو می‌کند اما شما می‌توانید با خودتان گل ببرید و استفاده کنید. استفاده از گل هیچ مانعی ندارد.

مهمانی لاکچری با کوکایین

پسر جوان ادامه می‌دهد: البته در برخی مناطق مهمانی‌های لاکچری‌تر برگزار می‌شود که درآن مخدر وجود دارد و حتی کوکایین مصرف می‌شود. این نوع مهمانی‌ها خیلی کم و انگشت‌شمار است وبرای ورود به آن به علت دعوت کم افراد، سختگیری می‌شود و فقط افرادی که خیلی پولدار هستند، می‌توانند بروند.من خودم دوست داشتم بروم ولی امکان‌پذیر نبود. اینجا دعوتنامه به کیوآرکد معروف است. برایت یک کیوآرکد می‌فرستند که مقابل در آن را اسکن می‌کنند واگر صحت آن تاییدشد اجازه ورود می‌دهند.

سلبریتی‌ها، مهمانان ویژه

برگزارکنندگان این مهمانی برای گرم کردن بازار کار خود گاهی از سلبریتی‌ها دعوت می‌کنند تا به نوعی به فعالیت خود اعتبار بدهند اما با لو رفتن مهمانی‌ها و ورود پلیس به ماجرا، دستگیری سلبریتی‌ها جنجالی می‌شود.
پارتی بازیکن لیگ برتری در ماوند

با افزایش فعالیت این افراد در شبکه‌های اجتماعی، پلیس فعالیت آنها را زیر ذره بین برده و در صورتی‌که با رصد فضای مجازی با این آگهی‌ها روبه‌رو شوند، موضوع را پیگیری می‌کنند. البته به گفته یک مقام آگاه، برخی از این آگهی‌ها کلاهبرداری است و افراد به بهانه ارسال دعوتنامه، بیعانه می‌گیرند و بعد دیگر پاسخگوی فرد نیستند. چندی قبل در طرقبه ماموران پلیس متوجه برگزاری پارتی بلیتی شده و با حضور در ویلای لاکچری، موفق شدند ۱۷۳ دختر و پسر را دستگیر و بیش از ۵۰ لیتر مشروب کشف کنند. در یزد نیز پسری که مهمانی مختلط بلیتی برگزار می‌کرد، پس از دستگیری و محاکمه به پنج سال حبس محکوم شد. در این میان اما گاهی فوتبالیست‌ها خود برگزارکننده پارتی‌های شبانه هستند. چندی قبل بازیکن لیگ برتری در دماوند پارتی برگزار کرد که موضوع برملا شد و با حضور پلیس، ردپای مشروبات الکلی در این مهمانی به دست آمد. با برخوردهای قضایی و انتظامی با این افراد، به نظر می‌رسد فعالیت آنها در شبکه‌های اجتماعی کاهش داشته است.

 

منبع: همشهری

1 دیدگاه

  1. زن زندگی هرزگی .اوهوم کشور را نی خواهید اینگونه اداره کنید ؟کور خوندید تا آخرین قطره خون در برابر هرزگیتان خواهیم ایستاد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا