دستگیری بعد از ۶ سال زندگی مخفیانه

عامل یک جنایت مسلحانه هولناک، پس از ۶ سال زندگی مخفیانه در مشهد دستگیر شد.

به گزارش سبک ایده‌ آل ، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: در پی ردزنی‌ها و تبادل اطلاعاتی با مراکز انتظامی، سرنخ‌هایی از مخفیگاه یک متهم فراری در مشهد به دست آمد که با بررسی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس مشخص شد این متهم ۲۷ ساله با هویت جعلی به مشهد گریخته است.

سرهنگ کارآگاه جواد شفیع زاده افزود:مخفیگاه متهم شب چهارشنبه در بولوار شفا به محاصره درآمد و گروه مشترک عملیاتی کارآگاهان آگاهی پلیس زرقان و خراسان رضوی با انجام یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه وارد مخفیگاه شدند و او را درحالی به دام انداختند که تعدادی شمشیر، قمه و افشانه‌های فلفلی در اطراف خود قرار داده بود.

با انتقال این جوان ۲۷ ساله به پلیس آگاهی بررسی‌ها آغاز و مشخص شد او «محمدامین-ز» نام دارد و با هویت جعلی به صورت مخفیانه در مشهد زندگی می‌کرد.

سرهنگ شفیع زاده اضافه کرد: متهم مذکور ۶ سال قبل که ۲۱ ساله بود به همراه یکی از دوستانش وارد یک رستوران در شهرستان زرقان شده و جوان ۲۷ ساله‌ای را با استفاده از سلاح شکاری به قتل رسانده است.

متهم مذکور به خاطر اختلافات قبلی با جوان ۲۷ ساله (مقتول) دست به جنایت زده است و قبلا نیز چندین بار با یکدیگر درگیر شده بودند. او پس از این جنایت هولناک، اسلحه شکاری ساچمه زنی را درآغل گوسفندان یکی از روستا‌های اطراف شهرستان، مخفی کرده و خود نیز به مشهد گریخته بود.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا