دستگیری سارق سبیل کلفت در مشهد با چادر زنانه

مرد میانسالی که با پوشش زنانه از مجتمع‌های مسکونی سرقت می‌کرد با هوشیاری اهالی محل در حالی دستگیر شد که تعدادی کفش را زیر چادر پنهان کرده بود.

به گزارش سبک ایده آل، این سارق میان سال که با همکاری انتظامات یکی از مجتمع‌های مسکونی در بزرگراه شهید چراغچی دستگیر شده است، در بازجویی‌های افسران دایره تجسس کلانتری شفای مشهد گفت: برای آن که شناسایی نشوم چادر زنانه پوشیدم وبه دنبال باتری سازی می‌گشتم که از او طلبکار بودم، اما توسط ساکنان مجتمع شناسایی شدم! واز عمل خودم پشیمانم!

در همین حال یکی از ساکنان مجتمع به نیرو‌های انتظامی گفت:وقتی او را دیدم که به طرف دختر ۷ ساله ام رفت، خیلی ترسیدم، چون از نحوه راه رفتن او فهمیدم که رفتار زنانه ندارد! به همین دلیل به نگهبان مجتمع اشاره کردم که از فرار او جلوگیری کند.

یکی دیگر از اهالی هم به سرقت کفش‌های اعضای خانواده اش اشاره کرد و گفت: وقتی از بیرون به خانه آمدم دیدم کفش‌ها به سرقت رفته است، اما زمانی که از همسایگان شنیدم سارقی با پوشش زنانه دستگیر شده است، متوجه شدم که او به کفش‌های اعضای خانواده ام دستبرد زده است و…

دستگیری سارق سبیل کلفت در مشهد که با چادر زنانه برای سرقت می‌رفت + عکس

با توجه به این که مرد دستگیر شده از سارقان حرفه‌ای است و سوابق کیفری متعددی دارد و اکنون برای ادامه جرایم خود به شگرد پوشش زنانه روی آورده است با صدور دستوری از سوی سرگرد احسان سبکبار (رئیس کلانتری شفا) تحقیقات بیشتر دراین باره ادامه یافت.

منبع: خراسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا