دعوا و کتک‌کاری بریتنی و سام اصغری!

گفته می‌شود دعوا‌های «بریتنی اسپیرز» و «سام اصغری» در چند مورد به قدری شدید بوده، که منجر به کبودی دور چشم اصغری در یک دعوا، و شکستن سر بریتنی در اثر ضربه به میز در دعوای دیگری شده است.

خواننده ۴۱ ساله پاپ و مدل ۲۹ ساله ایرانی الاصل، اوایل ماه جاری راه خود را تنها پس از ۱۳ ماه ازدواج از یکدیگر جدا کردند و اکنون گزارش‌هایی منتشر شده است که در یکی از دعوا‌ها بین این زوج، ستاره پاپ به بخیه احتیاج پیدا کرده است.به گزارش وقت صبح، «هاروی لوین» بنیانگذار نشریه «تی‌ام‌زد» در مستند «بریتنی اسپیرز: طلاق و ناامیدی» که روز پنجشنبه، ۲۴ اوت از شبکه فاکس پخش شد، ادعا کرد که بریتنی و سام در اتاق هتلی در لندن بودند که اوضاع این‌قدر بد شد که بریتنی به زمین خورد و سرش در اثر برخورد به لبه میز ترک خورد، در حدی که به بخیه نیاز داشت.

«چارلز لاتیبویر»، تهیه کننده اجرایی نیز در این مستند گفت که «نوسان» بریتنی برای اصغری بسیار زیاد بود و او به این ازدواج پایان داد. برخی منابع پیشتر ادعا کرده بودند که اسپیرز چندین بار با اصغری برخورد فیزیکی داشته و یک بار هنگام خواب، پای چشم او را کبود کرده است. طبق گزارش «تی‌ام‌زد»، اصغری به دوستانش گفته است که شاهزاده خانم پاپ در طول هفت سال زندگی مشترکشان بار‌ها به او حمله کرده است.

زندگی پر از دعوا!

منابع به این نشریه گفتند که دعوا‌های متعددی وجود داشت که در آن نیرو‌های امنیتی مجبور به مداخله بین این دو شدند. اوایل امسال تصاویری از اصغری منتشر شد که او را با کبودی روی بازو‌ها و دور چشم نشان می‌داد، و به گفته منابع دیلی میل، تاریخ آن‌ها با حمله ادعایی مطابقت دارد.

ظاهرا در یکی از این دعواها، اصغری پس از اینکه همسرش شروع به مشت زدن به او که در تخت‌خوابشان خوابیده بود کرد، مات و مبهوت ماند. همچنین برخی منابع گفته‌اند که اصغری نگران علاقه بریتنی به چاقو‌هایی بود که در گوشه و کنار خانه ۱۲ میلیون دلاری خود نگه می‌داشت. یکی از این منابع به تی‌ام‌زد گفت که بریتنی در هراس دائمی بود که کسی بخواهد او را بگیرد، و او به چاقو‌ها برای محافظت از خود نیاز داشت. علاوه بر این‌ها اصغری بریتنی را به پرتاب اشیا کوچک متهم می‌کند که باعث وحشت او می‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا