دعوا ژیلا صادقی مجری معروف با داماد روحانی در فضای مجازی

ژیلا صادقی در استوری اینستاگرام خود به این اظهار نظر کامبیر مهدیزاده واکنش نشان داد و به نوعی از اظهار نظر قبلی خود عقب نشینی کرد. او به حسن روحانی حمله کرد.

به گزارش پارسینه پلاس، ژیلا صادقی مجری تلویزیون به یکی از چهره جنجالی این روزهای رسانه‌ها تبدیل شده است. او که اجرای برنامه تلویزیونی «سلام، صبح به خیر» را برعهده دارد، گاهی با اظهار نظرهایش خبرساز می‌شود. اما موضع گیری‌هایش گاهی هم باعث دردسرش می‌شوند و ناچار حرف خود را پس می‌گیرد.

اخیرا ژیلا صادقی با انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور، تورم و گرانی گفته بود:‌ «کاش بر می‌گشتیم به همان دو سه سال قبل، در این سه سال گرانی و وضعیت اقتصادی بدتر شد و همه چیز به هم ریخت.»

این اظهار نظر او بازتاب وسیعی داشت و رسانه‌ها با عنوان «آرزوی محال مجری تلویزیون» به آن پرداختند. در شبکه‌های اجتماعی هم کاربران زیادی آن را باز نشر دادند. اما توئیت کامبیر مهدیزاده داماد حسن روحانی در این رابطه سروصدا به پا کرد. او با انتشار ویدئوی سخنان ژیلا صادقی، آن را به عنوان اعتراف مجری تلوزیون تفسیر کرد و نوشت: «روحانی کجایی؟ با فانوس دنبال تو می‌گردند.»

ژیلا صادقی در استوری اینستاگرام خود به این اظهار نظر کامبیر مهدیزاده واکنش نشان داد و به نوعی از اظهار نظر قبلی خود عقب نشینی کرد. او به حسن روحانی حمله کرد و نوشت:‌ «دوران پدر خانم حضرتعالی که فاجعه بار بود؛ هنوز از رانت ارز دولتی دوران آقای روحانی اقتصاد و تولید کشور کمر راست نکرده است». او نوشته است: «اگر من حرفی زدم منظورم اغتشاشات سال گذشته بود که دلار رو از ۲۷ تومن یهو ۵۰ تومن کرد. منظورم اتفاقات پسا کرونا بود.» این مجری تلویزیون خطاب به مهدیزاده نوشت:‌ «راستی یادتونه دولت پدرخانم شما از آوردن واکسن کرونا هم عاجز بود؟»

ژیلا صادقی از ساختار شکنی در پوشش تا حمله به حسن روحانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا