دعوت این معلم برای سیلی‌زدن به دانش‌آموز مسلمان+فیلم

خانم معلم مدعی شد: این دانش آموز طی دو ماه گذشته تکالیف خود را کامل نکرده است و به دلیل ناتوانی خود نتوانسته است دانش آموز را تنبیه کند و به همین دلیل درخواست کرد تا دانش آموزان این کار را انجام دهند.

به گزارش پارسینه پلاس به نقل از فرارو، رسانه‌های هندی ویدئویی از یک معلم هندو در مدرسه‌ای در ایالت اوتار پرادش هند، منتشر کردند که از دانش‌آموزانش دعوت می‌کند تا به همکلاسی ۷ ساله مسلمان خود را سیلی بزنند.

ویدئویی که اکنون در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است فاش کرده است. که معلم مدرسه‌ای در هند یک دانش آموز مسلمان ۷ ساله را در داخل کلاس درس مورد رفتار تحقیرآمیز قرار داده و از همکلاسی هایش می‌خواهد که به او سیلی بزنند.

این ویدئو که روز جمعه منتشر شد، تراپتا تیاگی، معلم مدرسه در اوتار پرادش، پرجمعیت‌ترین ایالت هند را نشان می‌دهد. که علاوه بر تشویق سایر دانش‌آموزان به سیلی‌های سخت‌تر به او، اظهارات اسلام‌هراسانه بیان می‌کند.

صدای مردی در پس زمینه شنیده شد که با معلم موافق بود.

تیاگی در این ویدئو می‌گوید: من اعلام کرده ام که همه بچه‌های مسلمان باید بروند.

در حالی که قربانی با ناله و وحشت در کلاس ایستاده، شنیده می‌شود که مرد می‌گوید: راست می‌گویید، آموزش را خراب می‌کند.

مسلمانان تقریباً یک پنجم از جمعیت ۲۳۵ میلیونی اوتار پرادش را تشکیل می‌دهند.

والدین این کودک که محمد آلتاماش نام دارد به الجزیره گفتند که این حادثه روز پنجشنبه در مدرسه دولتی نها در روستای کوباپور، در ۳۰ کیلومتری شهر مظفرنگار رخ داد.

روبینا، مادرش، گفت: پسرم با گریه به خانه آمد. او آسیب دیده بود.   معلم کار‌های خود را اینگونه توجیه کرد که پسرم درس هایش را حفظ نمی‌کند. پسرم در درس خواندن خوب است. ما نمی‌فهمیم که چرا معلم با او اینطور رفتار کرد. به نظر می‌رسد معلم پر از نفرت است.

پلیس هند از کاربران شبکه‌های اجتماعی خواسته است که این ویدئو را به اشتراک نگذارند. همین امر باعث شده تا کاربران مختلف آن را از حساب خود حذف کنند.

طبق گزارش ها، معلم عادت دارد که دانش آموزان را توسط همکلاسی‌های خود سیلی بزند. به گفته یک شاهد عینی همین چند روز پیش، یکی دیگر از دانش‌آموزان پس از اینکه نتوانست درس‌هایش را حفظ کند، تحت تنبیه مشابهی قرار گرفت.

تراپتا تیاگی با حضور در کلیپی دیگر ضمن عذرخواهی از این اتفاق گفت که این دانش آموز طی دو ماه گذشته تکالیف خود را کامل نکرده است. به دلیل ناتوانی خود نتوانسته است دانش آموز را تنبیه کند. به همین دلیل درخواست کرد تا دانش آموزان این کار را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا