دلسوزترین مادر شوهر دنیا این خانم است

پیرزن چینی که مادر شوهر یک عروس خانم جوان مي باشد این روزها برای فراهم سازی مخارج بیمارستان عروسش لباس عروسک مي پوشد تا پول فراهم کند.

به گزارش پارسینه پلاس، گاهی از مادر شوهر یک زن بداخلاق که همه ی وقت پسر خود را مورد حمایت قرار می‌دهد یاد می شود و از قدیم ارتباط‌ بدی بین مادر شوهر و عروس برقرار بوده هست.

که دیگر به یک عرف تبدیل شده هست و هر وقت اسم مادرشوهر به میان می اید همۀ به یاد یک زن بداخلاق که عروس خانواده را اذیت می کنند می افتند.

شاید از هر زنی درمورد رفتار مادرشوهرش سوال بپرسید اکثرا دل پری از انها داشته باشند.

اما این جا زنی را به شما معرفی می کنیم که به وفادار ترین مادر شوهر جهان سرشناس شده هست.

پیرزن چینی که مادر شوهر یک عروس خانم جوان می باشد این روزها برای فراهم سازی مخارج بیمارستان عروسش لباس عروسک می پوشد تا پول فراهم کند.

این پیرزن ۷۰ساله چینی هر روز برای سرگرم کردن مردم لباس میکی‌ماوس می‌پوشد تا هزینه‌های درمان عروسش که به دلیل تصادف در بیمارستان بستری هست را فراهم سازی کند.

او می گوید تمام پول ناچیزی که از رهگذران و توریست ها بابت انداختن تصویر با انها می گیرد یا پولی که والدین به دلیل سرگرم کردن کودکانشان به او می دهند را برای درمان عروس ۳۰ ساله اش هزینه می کند.

مهربانترین مادر شوهر جهان که برای فراهم سازی هزینه های درمان عروسش به یک عروسک تبدیل می شود و ساعت ها در خیابان سرپا می ایستد

منبع: ۵۵ آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا