دلیل قهر و قطع ارتباط این دو خواهر سوپرمدل فاش شد!!

یکی از خویشاوندان سوپرمدل مشهور کیت و خواهرش لوتی ماس دلیل واقعی قهر و نزدیک نبودن این خواهران مدل را فاش کرد!

به گزارش پارسینه پلاس، به نظر می‌رسد کیت ماس خانم سوپرمدل مشهور و خواهر کوچکتر مدلش لوتی ماس درگیرهای خانوادگی داشته باشند!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، لوتی ماس مدل مشهور و جنجالی اخیراً در مصاحبه خود در مورد خواهر بزرگتر مشهورش کیت ماس صحبت کرده است. این صحبت‌ها باعث تعجب طرفداران شده است. آیا خواهران ماس درگیر یک دعوای خانوادگی جدی هستند؟

ادعاهای جدیدی در مورد رابطه کیت ماس و خواهرش لوتی مطرح شده است. بر اساس این شایعات این دو خواهر دیگر به اندازه گذشته صمیمی نیستند.

منبع ناشناسی که به عنوان عضو خانواده این دو خواهر مدل معرفی شده است، توضیح داد که این خواهران ناتنی بسیار متفاوت هستند. با این وجود این تفاوت‌ها باعث نگرانی پدرشان، پیتر ماس نیست!

کیت ۴۹ ساله و لوتی ۲۵ ساله خواهرانی ناتنی از مادرانی متفاوتی هستند. لیندا، مادر کیت، زمانی که سوپراستار فشن تنها یک نوجوان بود، از پیتر جدا شد. مادر لوتی مدل سوئدی، اینگر است.

این منبع ناشناس گفت: «آن‌ها قبلا خیلی صمیمی بودند. فاصله سنی زیادی بین کیت و لوتی وجود دارد، آن‌ها از نسل‌های مختلف و در نتیجه با اخلاقیات بسیار متفاوتی هستند.»

این منبع ادامه داد: «اختلافی بیشتر از این وجود ندارد. همیشه یک سری مسائل بین خواهر و برادران وجود دارد، اما این موضوع چندان جدی نیست. پیتر و اینگر هیچ برنامه‌ای برای مداخله یا نزدیک کردن این دو دختر ندارند. زیرا هیچ درگیری مهمی برای حل کردن وجود ندارد. این فقط یک چیز عادی خانوادگی است که نیازی به بحث ندارد.»

ناراحتی لوتی ماس ۲۵ ساله از خواهر سوپرمدلش!!

کیت ماس از زمانی که در دهه ۱۹۹۰ به شهرت جهانی رسید درباره زندگی خصوصی خود بسیار محتاط بود. این خانم سوپرمدل به ندرت با رسانه‌ها مصاحبه می‌کرد و درباره جنجال‌های دنیای مد و فشن نظری نمی‌داد.

احتیاط و سکوت او عنصری مرموز به حرفه او اضافه کرده است و به او کمک کرده تا به جایگاه کنونی خود در دنیای مد برسد. از سوی دیگر، لوتی به طرز باورنکردنی درباره مسائل مختلف زندگی خود به راحتی صحبت می‌کند. از جمله خواهر بزرگترش و رابطه میان آن‌ها!

لوتی در حال حاضر مجری یک برنامه تلویزیونی است. این خانم ۲۵ ساله به تازگی درباره این موضوع که چگونه به دلیل یک عمر مقایسه شدن با خواهرش پیدا کردن شخصیت واقعی‌اش کار بسیار سختی بود، صحبت کرده است.

لوتی درباره مقایسه شدن با خواهرش گفت: «او می‌گوید: « هرجایی که میرم صحبت از خواهر بزرگترم است. برای مدتی طولانی احساس می‌کردم که هیچ کاری که انجام میدهم به خوبی کاری که او انجام داده است نخواهد بود. من نمی‌توانستم از او پیشی بگیرم. این باعث ناامیدی و ناراحتی من می‌شد.»

لوتی از نوجوانی فعالیت خود در صنعت مد و فشن را به لطف خواهر بزرگترش آغاز کرد. حرفه مدلینگ او پس از اینکه در مراسم عروسی کیت با جیمی هینس در سال ۲۰۱۱ ساقدوش عروس شد آغاز شد. از آن زمان او به عنوان مدل با برندهای مشهوری مانند تامی، کلوین کلاین و دولچه اند گابانا همکاری کرده است.

لوتی در سال ۲۰۲۱ صنعت مد و فشن را رها کرد.

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا