دنیا جهانبخت به بازیگر سه در چهار هم رحم نکرد

اشکان اشتیاق خیلی زود ازدواج کرده و متاهل می باشد، او به ندرت در فضای مجازی فعالیت دارد و اهل حاشیه به هیچ عنوان نیست.

اشکان اشتیاق  بازیگر سینما و تلویزیون است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک از دانشگاه آزاد تهران می باشد که ۱۳ سالگی وارد عرصه بازیگری شد و با سریال «زیر آسمان شهر» و «دنیای شیرین» درخشید. اشکان اشتیاق در سال ۱۳۷۶ وقتی ۱۳ ساله بود با مجموعه «دنیای شیری» کنار  رضا عطاران  اولین تجربه بازیگری را بدست آورد سپس وارد مجموعه سیب خنده شد. اشتیاق سال ۱۳۷۸ بازی در سریال «کیف انگلیسی» را تجربه کرد تا اینکه سال ۱۳۸۰ با سریال «زیر آسمان شهر» به کارگردانی  مهران غفوریان  به شهرت رسید.

او در سال ۱۳۸۴ برای اولین بار با «فیلم چپ دست» وارد پرده سینما شد و تاکنون تنها در سه کار سینمایی حضور داشته است. اکانت اینستاگرامی منتسب به اشکان اشتیاق در آذر ۱۳۹۵ پیام های خصوصی دنیا جهانبخت از طریق دایرکت را رسانه ای کرد که به شدت جنجالی شد. دنیا جهانبخت  نوشته بود : اشکان جان خیلی دوست دارم، کاراتو دنبال میکنم، موفق باشی عزیزم. اگر این ورا اومدی خوشحال میشم ببینمت. دنیا جهانبخت در پی این افشاگری در پیامی دوباره وی را تهدید به ممنوع الکاری کرد او که از انتشار عکس پیام هایش به شدت شاکی بود برای اشکان اشتیاق نوشت:

واقعا چی فکر کردی تو؟ اسکرین شات میگیری میذاری ! همه آرزوشونه من بهشون پیغام بدم، بابا شماها هیچکدوم لیاقت عاشقی نداریند، پست رو دیلیت کن به نفعته چون کافیه توی پیجم بر ضدت چیزی بذارم آبروت بره ممنوع التصویر و کار بشی، حالا خود دانی جناب اکتور!

مدتی بعد مشخص شد این اکانت فیک بوده و اشتیاق مدیریت آنرا برعهده نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا