دکوراسیون آپارتمان یک خوابه ۴۰، ۵۰ و ۶۰ متری

چیدمان دکوراسیون آپارتمان یک خوابه کوچک حدودا 50 متری را میتوان به سبک خانه های کوچک لاکچری ایرانی با وسایل ساده انجام داد.

به گزارش پارسینه پلاس، خانه ای کوچک با فضا سازی بزرگ و دلباز را می توان با ایده های ناب و شناخت اصول پایه ای طراحی دکوراسیون داخلی؛ در تصاویر دکوراسیون آپارتمان یک خوابه ای که در این بخش از دنیای مد به شما معرفی خواهیم کرد تلفیق فضا و رنگهای زیبا را مشاهده می کنید.

آپارتمان یک خوابه

با کمی دقت در این تصاویر دکوراسیون منزل کوچک با مبل متوجه می شوید که طراح به خوبی قانون فنگ شویی و استفاده از فضا را رعایت کرده است. طراحی این آپارتمان های ۱ خوابه با استفاده از رنگهای روشن و شاد و همچنین در ترکیب با پارکت های چوبی قهوه ای تیره یا روشن، فضایی الهام بخش و زیبا ایجاد کرده است.

زیباترین عکس خانه کوچک ساده، نمایی باز با قرار گرفتن تمامی وسایل مورد نیاز در اتاق ها به طوری که با خلاقیت در موقعیت مناسب قرار گرفته اند میباشد که یکی از رازهای زیبایی این خانه کوچک و نقلی است.

توجه داشته باشید که دکوراسیون خانه های کوچک با وسایل ساده نوع طراحی دکوراسیون  و انتخاب مبلمان و رنگ های خاص مانند زرد و آبی روشن در این فضای جمع  و جور به گونه ای فضا را در حین  سادگی باز و بزرگتر جلوه میدهد.

استفاده از پنجره، فضای غذاخوری متصل به آشپزخانه ، استفاده از میز مینیمال و همینطور انتخاب متریال های ساده انتخابی بسیار هوشمندانه توسط طراحان دکوراسیون داخلی برای خانه های نقلی محسوب می شود.

تصاویری از طراحی داخلی و چیدمان حرفه ای آپارتمان یک خوابه کوچک که در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید، هر کدام به نحوی نکات گفته شده در بالا را در دل خود جای داده است.

تصاویر دکوراسیون داخلی آپارتمان یک خوابه شیک و مدرن

 آپارتمان یک خوابه

آپارتمان

دکوراسیون

خانه کوچک

چیدمان

خانه یک خوابه

دکوراسیون داخلی

مبلمان

آشپرخانه

آشپزخانه

رنگ های روشن

آشپزخانه کوچک

آپارتمان نقلی

آپارتمان 50 متری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا