دکوراسیون شیک آشپزخانه صبا راد / خانم مجری خوش سلیقه! + عکس

اینستاگرام صبا راد با انتشار عکس هایی از او در آشپزخانه اش که درحال دیزاین گل است به روز شده است. دکوراسیون شیک آشپزخانه صبا راد  حسابی جنجالی شده است.

دکوراسیون شیک آشپزخانه صبا راد

دکوراسیون شیک آشپزخانه صبا راد / خانم مجری خوش سلیقه! + عکسدکوراسیون شیک آشپزخانه صبا راد / خانم مجری خوش سلیقه! + عکس

دکوراسیون شیک آشپزخانه صبا راد / خانم مجری خوش سلیقه! + عکس

سن صبا راد 

صبا راد متولد ۳۰ آبان ۱۳۵۹ در تهران ، مجری سابق تلویزیون است فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته روانشناسی بالینی می باشد که در ۱۸ سالگی در فیزیوتراپی کشف استعداد شد و کار خود را با رادیو آغاز کرد.

از فیزیوتراپی تا رادیو

سال ۱۳۷۷ وقتی ۱۸ ساله و دانش آموز مقطع پیش دانشگاهی بود در یک مرکز فیزیوتراپی کار می کرد که محل رفت و آمد چهرها و آدم های مشهوری بود. در نهایت روزی به دعوت یکی از مراجعه کنندگان مرکز که از مسئولان وقت رادیو بود برای تست راهی رادیو شد و بعد از قبولی به استخدام صدا و سیما درآمد.

ازدواج اول و دوم صبا راد

صبا راد در سال ۱۳۹۲ وقتی ۳۲ ساله بود با «مرتضی علی آبادی» ازدواج کرد اما این زندگی سه سال بیشتر دوام نداشت و در نهایت سال ۹۵ از هم جدا شدند. مرتضی علی آبادی علاوه بر مجری گری ، مدتی مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز بود و حالا تجربه بازیگری هم دارد. او برای بار دوم سال ۱۳۹۶ در ۳۷ سالگی با «مانی رهنما» خواننده ۴۶ ساله ازدواج کرد ، قبل از اعلام خبر ازدوج عکس های مشترکی از آنها منتشر شده بود. مانی رهنما از ازدواج اول خود یک پسر بنام پارسا متولد ۱۳۸۰ دارد ، مهریه ازدواج او با خانوم راد یک آهنگ عاشقانه مورد تایید می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا