رابطه شکیرا و راننده فرمول یک تایید شد

نشریه معروف «پیپل» رابطه خواننده کلمبیایی و راننده فرمول یک را تایید کرده است.

به گزارش سبک ایده آل، مجله «پیپِل» رابطه لوئیس همیلتون و شکیرا را تایید کرده است. گمانه‌زنی‌ها در مورد رابطه آنها از زمانی که با هم در گرندپری میامی دیده شدند، مطرح شد.

شکیرا و راننده فرمول یک در مرحله آشنایی
این رابطه غیرمنتظره بین خواننده ۴۶ ساله کلمبیایی و راننده ۳۸ ساله فرمول ۱ توجه دنیا را به خود جلب کرده است. مجله پیپِل تحقیقاتی را انجام داده و تأیید کرده که آنها واقعاً با هم قرار می‌گذارند.

به گفته این مجله، آنها در حال حاضر در مرحله آشنایی با یکدیگر هستند. اظهارات اطرافیان آنها این اطلاعات را تأیید می‌کند.
این شایعات از رویارویی آنها در میامی در جریان گرندپری سرچشمه می‌گیرد. در ابتدا شکیرا با تام کروز دیده شد، اما بعداً همیلتون وارد تصویر شد. رسانه Page Six اولین رسانه‌ای بود که این اتفاق را گزارش کرد.

اگرچه همه چیز در ابتدا فقط یک حدس و گمان به نظر می‌رسید، اما آنها با هم در مسابقه بزرگ فرمول یک اسپانیا در بارسلونا نیز دیده شدند. آنها چند باری باهم در ملاعام شکار دوربین‌ها شدند و حتی با هم عکس گرفتند.

علاوه بر همه اینها، همیلتون در مصاحبه اخیرش علاقه خود را به داشتن یک دوست لاتین ابراز کرد و گفت: «من باید یک لاتینی پیدا کنم.»

این اشاره واضح به شکیرا طرفداران او را هیجان‌زده کرده است. اگرچه آنها به طور علنی به رابطه خود در رسانه‌های اجتماعی اشاره نکرده‌اند، اما نشانه‌ها می‌گویند که آنها با هم هستند و حالا این خبر توسط نشریه معروف تایید شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا