سکوت ۱۴ ماه رابعه اسکویی!

رابعه اسکویی در سال 94 بعد مهاجرت به ترکیه به شبکه جم پیوست و بعد از بازگشتش به ایران 14 ماه ممنوع‌الکار بود.

به گزارش پارسینه پلاس، در سال ۹۴ روزهایی که تب رفتن بازیگران از ایران و پیوستن به شبکه جم خیلی داغ بود رابعه اسکویی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از ایران رفت و شروع با فعالیت در شبکه جم کرد اما یکسال بعد با پشیمانی به کشور بازگشت و به زندگی در ایران ادامه داد.

بعد از گذشت حدود یکسال از بازگشت رابعه اسکویی به ایران ممنوعیت بازی در سینما و تلویزیون برای او پایان یافت.

رابعه اسکویی با انتشار پستی خبر از پایان ممنوعیت بازیگری و صدور مجوز بازی در سینما و تلویزیون کشورمان داد.

رابعه اسکویی نوشت :

دوستان عزیز و همکاران گرامی و مردم مهربان و دوست داشتنی میهنم سلام

امروز می خواهم در مورد اتفاق مهمی که برایم افتاده با شما صحبت کنم…بالاخره بعد از گذشت بیش از چهارده ماه که از برگشتنم به ایران گذشت مجوز حضور دوباره در فعالیت های هنری برایم صادر شد و دیگر هیچ محدودیتی برای فعالیت در سینما ، تلویزیون و تئاتر ندارم. این اتفاق بسیار مهم و مبارک برای من به معنی بازگشت دوباره به عرصه ی بازیگری برای مردم عزیز و مهربان ایران زمین است.

خدا را به خاطر این اتفاق شکر می کنم و از تمامی دوستانی که در این مدت نگران وضعیت من و پیگیر حضورم در مقابل دوربین بودند سپاسگزارم و دست تک تک شان را می بوسم.من همیشه و در هر شرایطی قدر دان محبت های بی پایان شما عزیزان هستم و قول می دهم تا روزی که خداوند به من توان کار کردن عنایت کند با تمام وجود برای شما بازی خواهم کرد و خواهم کوشید با حمایت و محبت شما خاطرات خوشی در کنارتان بسازم.در پایان از تمامی مسئولینی که در مسیر بازگشت من به فعالیت دوباره هنری، حامی بودند و موانع سخت پیش روی را از سر راهم برداشتند صمیمانه تشکر می کنم.

منبع: نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا