راز جدید کلثوم اکبری، قاتل سریالی فاش شد

اخیرا معلوم شده «کلثوم اکبری» قاتل مشهور شمالی که با مردهای پولدار ازدواج می‌کرد و بعد آن‌ها را به قتل می‌رساند، پسر ۱۹ ساله خودش را هم بعد اینکه از کارهای مادرش سر درآورده کشته است.

به گزارش پارسینه پلاس، اخیرا معلوم شده «کلثوم اکبری» قاتل مشهور شمالی که با مردهای پولدار ازدواج می‌کرد و بعد آن‌ها را به قتل می‌رساند، پسر ۱۹ ساله خودش را هم بعد اینکه از کارهای مادرش سر درآورده کشته است.

شاهین صمدپور، خبرنگار نوشت: پسر کلثوم در سن ۱۹ سالگی جانش را از دست داد خود کلثوم می‌گفت که پسرم سرطان داشت اما هیچ مدرک پزشکی که پسرش سرطان داشته وجود ندارد. ماجرا این است که پسر کلثوم از کارهای مادرش باخبر می‌شود و به او اعتراض می‌کند سر همین موضوع پسرش را از بین می‌برد. البته هنوز این خبر تایید نشده است.

 کلثوم اکبری دومین جانی خانم در تاریخ ایران است. 

کسی که کارش این بود که با پیرمردهای که سن بالایی داشتند ازدواج موقت می‌کرد و آن‌ها را از بین می‌بـرد. کلثوم برای اینکه کسی به او شک نکند خودش را خیلی نگران نشان می‌داد، بعد از اینکه کار قربانی تمام می‌شد تمام مهریه‌اش را می گرفت و به دخترش می‌داد، در نهایت او وقتی داشت یکی از قربانی‌هاش را از بین می‌برد موفق نشد و همین باعث دستگیری و اعترافاتش شد. وی تاکنون به قتل هفت مرد اعتراف کرده، اما ۱۳ شوهر صیغه‌ای داشت که همگی جان باخته‌اند و اولین ازدواجش در ۱۱ سالگی بود.

ویدئو قدیمی از اولین اعتراف کلثوم اکبری را مشاهده کنید: 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا