راز خودکشی الویس پریسلی فاش شد

علاقه عجیب الویس پریسلی خواننده معروف راک به رابطه با دختران نوجوان باعث خودکشی او شد.

به گزارش سبک ایده‌آل، اخیرا در یک مستند جنجالی جدید درباره سلطان راک اند رول، از روابط الویس با دختران نوجوان پرده برداشته شد و به گفته مردی که بهتر از هر کسی او را می‌شناخت، بار گناه همین کار بود که باعث شد او خودش را بکشد.

الویس پریسلی، اسطوره دنیای موسیقی، سوژه مستند سه قسمتی آمازون به نام زنان الویس (Elvis’ Women) شده که در آن بر زندگی خصوصی این ستاره تمرکز شده است.

مستندی که قرار است رفتار تجاوزگرانه این ستاره فقید را که گفته می‌شود میراث او را تهدید می‌کند، افشا کند.
یکی از افشاگری ها به شکل یکی از جوک‌های کوتاه مورد علاقه الویس ظاهر می‌شود:
«۱۴ بهت ۲۰ میده.» به این معنی که اگر معلوم می‌شد با دختری ۱۴ ساله رابطه جنسی داشته است، با ۲۰ سال زندان مواجه می‌شد.

با این حال، گفته می‌شود که این تهدید برای جلوگیری از رابطه جنسی او با نوجوانان کافی نبود. و حالا به گفته برادر ناتنی‌اش، دیوید استنلی، این جرم به این معنا بود که الویس «نمی‌توانست ادامه دهد» و می‌ترسید که وسواس ادعایی‌اش برای رابطه با دختران زیر سن قانونی در کتابی افشا شود.

دیوید در طول دهه ۱۹۷۰ از همراهان الویس بود. او در سال ۱۹۷۷ در روزی که الویس در ۴۲ سالگی درگذشت، در گریسلند بود. این ستاره از حمله قلبی ناشی از سوء مصرف مواد جان خود را از دست داد. هرچند هنوز دلیل مرگ الویس پریسلی به‌طور رسمی افشا نشده است.

دیوید اکنون مدعی شده است: «علاقه او به دختران جوان ۱۵ یا ۱۶ ساله مرا آزار می‌داد. به او می‌گفتم اینکه تا الان دستگیر نشده یک معجزه است. او به خاطر چیزهایی توانست در برود که اکثر مردم نداشتند؛ به خاطر پول، ثروت، شهرت و قدرت، جذابیت و کاریزما. الویس می‌توانست شما را بسیار تحت تاثیر قرار دهد.»

او گفت: «الویس از قبل برای مصرف موادی که او را کشتند، برنامه‌ریزی کرده بود. عشق، آسیب، درد، قرار گرفتن در معرض خطر… دیگر نمی‌توانست این‌ها را تحمل کند.»

تعدادی از زنان که ادعا می‌کنند در جوانی هدف الویس قرار گرفته‌اند در این مستند لب به سخن گشوده‌اند. یکی از این افراد جکی رولند بود که تجربیات دلخراش خود را مقابل دوربین ها بازگو کرد.

زمانی که مادرش فهمید جکی به این خواننده علاقه‌ای پنهانی دارد تنها ۱۳ سال داشت. او فاش کرد که مادرش به او قول داد که اگر وزنش را کم کند جکی را با خود به کنسرت بت زندگی‌اش می‌برد. او گفت: «من رژیم عشق الویس را گرفتم و در یک سال بیشتر از ۳۶ کیلوگرم وزن کم کردم.»

سپس مادرش به الویس نامه نوشت تا تأثیر او بر زندگی دخترش را توضیح دهد و از او دعوت شد تا با الویس و والدینش، گلدیس و ورنون پریسلی، ملاقات کند.

زمانی که این دو خانواده ملاقات کردند، گفته می‌شود که الویس جکی را به کنار خود کشید و ظاهرا شروع به حرکات ناشایستی کرد. جکی ادعا می‌کند که معترض شد اما الویس رو به مادرش کرده و گفته بود: «خانم رولند، دخترتان چه مشکلی دارد؟ او عادی نیست.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا